UA
RU

Кайлі Дженнер в речах з колекції Coperni Осінь-Зима 2023

Редагувати переклад

Кайлі Дженнер приміряла речі із нової колекції Coperni. Дизайнери бренда Себастьєн Мейєр і Арно Вайан показали світлини з бекстейджу зйомки.

Кайлі Дженнер в колекції Coperni Осінь-Зима 2023

Минулого сезону показ Coperni викликав фурор. Тоді дизайнери прямо на подіумі створили сукню із рідкої бавовни, яку розпорошили на модель Беллу Хадід. Бавовна застигла за хвилини — і вийшло біле вбрання по фігурі.

Цього разу Себастьєн Мейєр і Арно Вайан здивували публіку в інший спосіб: разом з моделями вони вивели на подіум роботів Boston Dynamics. Колекція Осінь-Зима 2023 була натхнена байкою Жана де Лафонтена «Вовк і ягня». Coperni переосмислили історію і перенесли її в нашу сучасність. Вовками вони зробили роботів, ягнятами — моделей. Але на відміну від байки, тут був хепі-енд, бо люди і машини можуть і мають жити в гармонії.

Кайлі Дженнер в колекції Coperni Осінь-Зима 2023

Колекція мала успіх у глядачів, а першим, хто приміряв речі, стала бізнесвуман Кайлі Дженнер. Вона знялася у ключових моделях — білій сукні з пір’ям, чорній сукні з прикрасами у вигляді рук, шубі. А також у накидці, яка з’явилася у головному моменті шоу, коли модель Ріанне ван Ромпей «спілкувалася» з роботом.

Кайлі Дженнер в речах з колекції Coperni Осінь-Зима 2023-Фото 3

Кайлі Дженнер в речах з колекції Coperni Осінь-Зима 2023-Фото 4

Кайлі Дженнер в речах з колекції Coperni Осінь-Зима 2023-Фото 5

Кайлі Дженнер в речах з колекції Coperni Осінь-Зима 2023-Фото 6

Кайлі Дженнер в речах з колекції Coperni Осінь-Зима 2023-Фото 7

Кайлі Дженнер в речах з колекції Coperni Осінь-Зима 2023-Фото 8

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Coperni

Читайте також: ЗИМОВА КВІТКА: КОЛЕКЦІЯ CHANEL ОСІНЬ-ЗИМА 2023-2024

Статьи по теме