UA
RU

Нова колаборація: кросівки Bad Bunny x adidas, натхненні пустелею

Редагувати переклад

У світі моди — нова колаборація. Співак Bad Bunny і спортивний бренд adidas Originals випустили кросівки Response CL у новому дизайні. 

кросівки Bad Bunny x adidas Response CL The Paso Fino

Співак Беніто Антоніо Мартінес Оказіо, відомий як Bad Bunny, і спортивний бренд adidas Originals об’єдналися і створили новий дизайн популярної моделі кросівок Response CL. Нові Response CL The Paso Fino натхненні пустелею.

кросівки Bad Bunny x adidas Response CL The Paso Fino

«Беніто завжди шукає інший кут і спосіб, щоб розповісти історію. Коли почувається комфортно, він рухається з The Paso Fino до невідомого. Бо саме там він може відкрити щось нове і здивувати всіх нас. Цей дроп, натхненний всесвітом вестернів, є новою інтерпретацією стиля Беніто. Він використав пустелю як територію, яка пропонує безмежні можливості. Це, здавалося б, далеке місце. Але воно трансформується та набуває нового значення для тих, хто може відчути його повний потенціал», — зазаначили в Adidas

кросівки Bad Bunny x adidas Response CL The Paso Fino

Кросівки представлені у кольорах землі. В моделі поєднали відтінки коричневого, бежевий, пісочний. В дизайні зберегли адідасовські три смуги і «око» — фірмовий знак Bad Bunny. Також модель зберігла зручну класичну гумову підошву Response CL. 

кросівки Bad Bunny x adidas Response CL The Paso Fino

Response CL The Paso Fino доступні у магазинах Adidas та на сайті співака Bad Bunny за ціною 160 доларів. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Adidas

Читайте також: НОВА КОЛАБОРАЦІЯ: КОЛЕКЦІЯ CHRISTIAN LOUBOUTIN X MARVEL

Статьи по теме