UA
  RU

  Літаки. Сонце. Небо.: дроп від Indposhiv Select на підтримку українських дітей

  Редагувати переклад
  Тріо хустинок Indposhiv Select з лаконічними і водночас глибокими назвами, на створення яких нас надихнули дитячі очі, які ніколи не обманюють  — в них одразу вбачається радість і страх, захват чи смуток. Так з’явився другий дроп до Дня Захисту дітей-2022, коли дитячі мрії та життя щоденно обриває війна. 

  Indposhiv Select 3


  В основу колекції лягли мотиви дитячих малюнків, що відбиралися протягом місяця. Твори було адаптовано та покладено на шовкове полотно із яскравим обрамленням, адже, попри жах, що принесла війна, дитяче світло не згасити. Кожна хустинка дуже яскрава, хоча і відображає трагічні події — сховища, вийськову техніку та палаючі будівлі. Так, хустинка під назвою «Сонце» символічно має обрамлення в кольорах прапору України та зображує незламність. У «Літаках» передається відчуття страху від перебування у підземних сховищах, а «Небо» сповнено вірою у перемогу і Збройні сили. Вартість одного екземпляру — 2000 гривень, а весь дроп коштуватиме 5000 гривень.

  Цього разу, 500 гривень з кожного продажу йтимуть до Фонду «ЛАДА», який наразі активно допомагає мамам і дітям, що вимушено покинули домівки і знаходяться на Заході Україні. Зокрема, цілодобово функціонує всеукраїнська безкоштовна гаряча лінія підтримки батьків 0800500313 та чат  https://golada.org/garyacha-liniyaгаряча, де консультують на актуальні теми від оформлення паперів до збереження грудного вигодовування у період стресу. Крім цього, Фонд започаткував навчального курс для мам, що вирішили вийти на роботу чи розпочати власну справу і розробляє адаптаційні гайди для жінок і дітей. 


  Indposhiv Select 2

  Indposhiv Select

  Тріо «Літаки. Сонце. Небо.» є другою лінійкою після дропу хустинок «March 2022», що розпочав колекцію «Війна в Україні» і запрошує всіх долучитися до збору коштів. Тепер кожен може носити під серцем частину дитячого світогляду та допомогти тим, хто так цього потребує.


  Читайте також: ЩО ГОВОРЯТЬ УКРАЇНСЬКІ ДІТИ, ВИМУШЕНІ ПЕРЕХОВУВАТИСЯ В БОМБОСХОВИЩАХ

  Статьи по теме