Love letter to myself: анти-валентинівський дроп від Alice K

Редагувати переклад
Новий анти-валентинівський дроп Alice K покликаний нагадати, що любов до себе - найважливіший тип любові, і має практикуватись кожного дня, без прив'язки до дат. Аби підкреслити анти-валентинівський протестний настрій, колекція включає в себе бестселери Alice K, виконані у нетиповому для бренду чорному кольорі - на противагу стандартній червоно-рожевій палітрі дня усіх закоханих.

Love letter to myself: анти-валентинівський дроп від Alice K-Фото 1

Оспівуючи індивідуалізм та самостійність, новий дроп Alice K заохочує людей балувати себе самим та не залежати від уваги інших. Колекція проголошує ідею, що кожна людина заслуговує на кохання і має отримувати його – але в першу чергу від себе. Незалежно від того, чи отримали ви квіти 14 лютого, чи ні, ви гідні найгарніших подарунків – буде це букет для себе чи улюблена сукня в новому кольорі. Хіти бренду в кампейні приміряла українська інфлюенсерка Настя Бурлака, майстерно втіливши концепт Alice K «Extra Basics».

Love letter to myself: анти-валентинівський дроп від Alice K-Фото 2

Love letter to myself: анти-валентинівський дроп від Alice K-Фото 3

Нова колекція вирізняється поміж звичного стилю Alice K використанням чорного кольору в різних матеріалах та текстурах, що додало найпопулярнішим моделям бренду нової глибини та особливого характеру. Від елегантних сліпдрес та ефектних бомберів до універсальних костюмів і топів, кожна річ у колекції створена з прискіпливою увагою до деталей і відданістю якості.

Love letter to myself: анти-валентинівський дроп від Alice K-Фото 4

Love letter to myself: анти-валентинівський дроп від Alice K-Фото 5

Love letter to myself: анти-валентинівський дроп від Alice K-Фото 6

Читайте також: RIKKY HYPE СПІЛЬНО З LOVESPACE ПРЕЗЕНТУВАЛИ КОЛЕКЦІЮ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ 

Статьи по теме