UA
RU

Майбутнє української моди: Новий “безсезонний” сезон UFW віщує повернення до джерел

Редагувати переклад
“Біле в тренді”, але не як колір, а як можливість відродити забуті концепції та важливі принципи". 

Майбутнє української моди: Новий “безсезонний” сезон UFW віщує повернення до джерел-Фото 1

Світова пандемія вплинула на абсолютно усі ланки модної індустрії. Багато відомих брендів зіштовхнулося із проблемами закупівлі тканин, конструювання одягу, а також подальшого ритейлу. Однак, голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська відверто заявила, що новий сезон вітчизняного Тижня моди жодним чином не буде продовжувати діалог про наболіле. На прескоктейлі, які відбувся 18 серпня у Cuba Camp, вона оголосила, що складнощі від наслідків COVID-19 потрібно розглядати як нові можливості, а не чинники занепаду української та світової fashion-індустрій. Усі причетні до вітчизняного світу моди та краси із нетерпінням очікували “вироку” для найгучнішої події року — Ukrainian Fashion Week. Попри складнощі та безумовні обмеження ми врешті-решт зможемо насолоджуватися тижнем неймовірного захоплення та любов’ю до моди.

Читай также: Ukrainian Fashion Week презентує восьму історію Action: Sustainable Fashion – FROLOV

Цифрові тижні моди, на концепт яких згодилися більшість країн світу, довели, що онлайн-режим ніколи не буде доцільним замінником традиційних Fashion Week. Повернення до витоків, ексклюзивність, використання технологічних інновацій, мистецька цінність — саме на ці принципи буде зроблено акцент у рамках UFW Season No Season.

Ірина Данілевська зробила акцент на тому, що три головні ланки розвитку Українського тижня моди, а саме: підтримка молодих дизайнерів, сталий розвиток моди та міжнародні креативні колаборації залишаються пріоритетними.

Невіддільна складова Ukrainian Fashion Week – платформа New Generation Day – переконливо демонструє, що реальна підтримка сприяє розвитку певного сегмента галузі. У складні часи всесвітньої кризи, спричиненої пандемією Covid-19, саме молоді дизайнери потребують найбільшої підтримки. 31 серпня у Мистецькому Арсеналі Ukrainian Fashion Council проведе фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». Свої колекції у фіналі представлять 18 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів із 11 міст України.

Майбутнє української моди: Новий “безсезонний” сезон UFW віщує повернення до джерел-Фото 2

Цього сезону UFW презентує мультидисциплінарний проєкт Ukraine is the Center of My Universe. Проєкт об’єднає українських дизайнерів та лідерів креативних індустрій у спільній діджитал-платформі. Мета платформи − презентувати український культурний рух, який широко відомий на світовій арені завдяки fashion-індустрії, на провідних тижнях моди. До проєкту залучені також британські креативні аґенції та незалежні митці з інших країн.

Читай также: Как выглядит самая модная сумка 2020 года — изучаем принцип бохошика

Цього разу BE SUSTAINABLE! Fashion Summit одержав підтримку Програми малих ґрантів публічної дипломатії уряду США – «Культура та програми для молоді» 2019-2020. Сьогодні ми маємо можливість відкрити для України більше перспективних свідомих дизайнерів та брендів і надати їм платформу для демонстрації свого потенціалу. Познайомитися з молодими сталими дизайнерами гості UFW зможуть в інтерактивній інсталяції BE SUSTAINABLE!

Попри всесвітню пандемію та певні труднощі в організації масштабних заходів, до яких призвів глобальний карантин, програма BE SUSTAINABLE! Fashion Summit розширюється щодо форматів та рівня міжнародної експертизи. Головною темою цьогорічного саміту стала циркулярна економіка та майбутнє сталої моди.

Майбутнє української моди: Новий “безсезонний” сезон UFW віщує повернення до джерел-Фото 3

Попри те, що ситуація в Україні щодо розвитку моди та можливостей пошуку нових форм комунікації із клієнтами залишається невтішною, оргкомітет Українського тижня моди дивитися у майбутнє з оптимізмом. Повернення до джерел, знаходження нових способів зв’язку із простими людьми та відродження принципів ексклюзивності  ті основи, у які вірять творці Ukrainian Fashion Week. Зважаючи на те, що взяти участь у цьогорічній модній події зголосилися головні мастодонти на чолі із такими брендами як FROLOV, Elena BURENINA, FINCH, DZHUS та інші, віриться, що майбутнє української моди буде яскравим, унікальним та головне — можливим.

Нагадуємо, що Ukrainian Fashion Week Season No Season буде відбуватися із 31 серпня по 4 вересня на території “Мистецького Арсеналу”. Подивитися покази українських молодих дизайнерів та світочів модного простору можна буде як в онлайн-, так і в офлайн-режимах.

Статьи по теме