Знання історії зараз набуває особливого значення, адже кожен українець відчуває важливість зв’язку із поколіннями. Наше минуле – це і наше майбутнє. Завдяки труднощам та всупереч темним часам українська нація стає сильнішою – багато у чому через міцний та палкий зв’язок із культурною спадщиною. Ми плекаємо, пишаємося, щиро цікавимося нашою історією. Український бренд One by One на честь святкування 130-річчя Львівського історичного музею присвятив його нову капсулу.
Цьогоріч свій ювілей святкує видатний Львівський історичний музей (ЛІМ), який вже 130 років збирає по крупицям український спадок, щоб розповідати історію нашої країни. Команда One by One долучилась до популяризації музейної справи та залучення ширшої аудиторії до знайомства із шедеврами української культурної спадщини. У співпраці із кураторами ЛІМ бренд створив капсулу, що є доказом того, що мода не стоїть осторонь від культурних цінностей, а навпаки, немов рушійна сила допомагає просувати їх уперед, осучаснювати і розповсюджувати серед молодого покоління. Головні меседжі співпраці полягають у тому, що похід в український музей – справжня арт пригода, а носити речі, зроблені у колаборації із культурними установами – важлива громадянська позиція і класний модний вибір. Україна зберігає та оберігає визначні пам’ятки у стінах своїх музеїв, а бренд One by One «відтворив» ці шедеври на модних та носибельних речах – худі, футболках, анораках, карго, кепках, сумках-шоперах та термо-пляшечках.
Серед зображень, які з’явилися у колекції: малюнок панорама Львову авторства Авреліо Пассаротті кін. 16 – поч. 17 ст. у виді кольорової гравюри Абрагама Гогенберга 1618 року; ратища прапора римського періоду 2 – 3 ст.; скульптура «Русалка» з фронтону будівлі будинки Військової школи на Печлинському ставі 1820 року; банкнота державного кредитового білету вартістю 100 гривень 1918 року. Ці особливі експонати стали центральними фігурами мерчу, а доповнюють принт об’єднані логотипи музею та бренду.
Частка коштів, зібраних з продажу колекції, буде направлена у фонд та на розвиток Львівського історичного музею.
Читайте також: ДІТИ З ГАРЯЧИХ ТОЧОК ОТРИМАЮТЬ ЛІКУВАННЯ ПСИХОЛОГІЧНИХ ТРАВМ ПІД ПАТРОНАТОМ ПЕРШОЇ ЛЕДІ УКРАЇНИ