Натхнення в богемії та Пікассо: Український бренд KATERINA KVIT представив лукбук AW 2021/22

Жовтень 2021 — Дизайнер Катерина Квіт представила нову колекцію сезону осінь-зима 2021/22, присвячену творчості легендарного художника-кубіста Пабло Пікассо

Цієї осені KATERINA KVIT знаходить натхнення в богемному Парижі, а також в естетиці легендарного маестро кубізму Пабло Руїса Пікассо, яку дизайнер розглядає крізь призму української традиційної творчості. Реліз колекції не випадково призначено на жовтень, адже саме в цьому місяці міжнародна арт спільнота відзначає 140-річчя з дня народження одного з найбільш своєрідних геніїв ХХ століття. Дикий і шалений Пікассо (як про нього часто писала преса) створив портрет жінки нового зразка. Саме цей образ став відправною точкою для Катерини Квіт при створенні осінньо-зимової колекції. «Мистецтво — це уникати зайвого», — знаменита цитата Пікассо стала модним маніфестом KATERINA KVIT. За різкими лініями і формою гострих кутів ховається елегантна і тендітна сексуальність.

Натхнення в богемії та Пікассо: Український бренд KATERINA KVIT представив лукбук AW 2021/22-Фото 1

Натхнення в богемії та Пікассо: Український бренд KATERINA KVIT представив лукбук AW 2021/22-Фото 2

Натхнення в богемії та Пікассо: Український бренд KATERINA KVIT представив лукбук AW 2021/22-Фото 3

Натхнення в богемії та Пікассо: Український бренд KATERINA KVIT представив лукбук AW 2021/22-Фото 4


Натхнення в богемії та Пікассо: Український бренд KATERINA KVIT представив лукбук AW 2021/22-Фото 5

Натхнення в богемії та Пікассо: Український бренд KATERINA KVIT представив лукбук AW 2021/22-Фото 6

«У цій колекції є дух Парижа, міста, що може розкрити тонкий флер жіночої краси так, як бачив великий Маестро витончену наготу і глибину жіночих сердець. Моє завдання як дизайнера — зробити загадку ще глибшою… Тому в новому сезоні поєднання матеріалів і кольорів підкреслено стримане», — розповідає Катерина Квіт.

Читай также: Беременная Кристина Риччи тайно вышла замуж за Марка Хэмптона

Натхнення в богемії та Пікассо: Український бренд KATERINA KVIT представив лукбук AW 2021/22-Фото 7


Натхнення в богемії та Пікассо: Український бренд KATERINA KVIT представив лукбук AW 2021/22-Фото 8

Натхнення в богемії та Пікассо: Український бренд KATERINA KVIT представив лукбук AW 2021/22-Фото 9Натхнення в богемії та Пікассо: Український бренд KATERINA KVIT представив лукбук AW 2021/22-Фото 10

Натхнення в богемії та Пікассо: Український бренд KATERINA KVIT представив лукбук AW 2021/22-Фото 11

Натхнення в богемії та Пікассо: Український бренд KATERINA KVIT представив лукбук AW 2021/22-Фото 12

«Барви як риси обличчя, слідують за зміною емоцій», — говорив Пікассо. Палітра KATERINA KVIT включає насичені темно-синій, теракотовий, бірюзовий, а також улюблені сірий, бежевий і чорний кольори. Ключові моделі: костюми з широкими лацканами, пальто, максі сукні, а також шкіряні жакети, кроп-топи, сукні та спідниці – візитівка KATERINA KVIT. Матеріали колекції: костюмна шерсть, органза, шовк і шкіра. Бренд традиційно робить ставку на вироби з натуральної шкіри, так як вважає, що екологічність колекції безпосередньо залежить від довговічності та якості речей. ‘Leather is sustainable’ — свідоме кредо KATERINA KVIT. У цьому сезоні дизайнер вперше додала вишивку на вироби — це металева золота нитка, з якої філігранно вишиті золоті хрестики. Незвичний для бренду декоративний прийом — данина поваги кубізму Пікассо і одночасно цитата з української народної творчості.

Фотограф: Андрій Ліщук @lis4uk

Стилист: Наталія Шкуркіна @nataliiashkurkina

Модель: Анастасія Саленко @an.salenko

Beauty: Чекрізова Олександра @chek_mua

http://katerinakvit.com/

Статьи по теме