Сирени Чорного моря: Gunia project презентую літню капсулу присвячену літу та спогадам дитинства

«В процесі  створення колекцій для нас дуже важливі історії та емоції, які ми закладаємо у свої об’єкти. Ми завжди задаємо питання собі та своїй команді, а що для тебе важливо, що ти хотів би зберегти, чим ти хотів би поділитися? Так літо — це найочікуваніша та жадана пора, це коли в піжамі можна провести цілий день, це босоніж по розпеченому піску прямо у море, це бабусин сад, стіл накритий строкатою скатертиною, черешні прямо з дерева, сонце крізь листя та вітер у волоссі.» — розповідає Марія Гаврилюк. «А ще це нічні історії біля вогнища, — доповнює Наталя Каменська. — Тому коли ми побачили старовинні західноукраїнські кахлі з зображенням сирен, всі пазли склалися.» 

Сирени Чорного моря: Gunia project презентую літню капсулу присвячену літу та спогадам дитинства-Фото 1

Сирени Чорного моря: Gunia project презентую літню капсулу присвячену літу та спогадам дитинства-Фото 2

Сирени Чорного моря: Gunia project презентую літню капсулу присвячену літу та спогадам дитинства-Фото 3

Колекція включає в себе керамічні вироби різних форм з зображеннями натхненними керамічними кахлями 15-17 ст. та наївним живописом, шовкові бандани та бавовняні хустки. Морська шапка та двостороння сумка трансформер, яка легко перетворюється на підстилку для пікніка, доповнює асортимент. Новий виріб бренду — плетені вручну паски, які можна чіпляти на сумку, чохол для телефону, тощо.

Читай также: Канал «Україна» назвав першу десятку зіркових суддів шоу «Співають всі»

Сирени Чорного моря: Gunia project презентую літню капсулу присвячену літу та спогадам дитинства-Фото 4

Сирени Чорного моря: Gunia project презентую літню капсулу присвячену літу та спогадам дитинства-Фото 5

Сирени Чорного моря: Gunia project презентую літню капсулу присвячену літу та спогадам дитинства-Фото 6

Окремо варто відмітити лімітовану серію reworked піжам, яка складається з 10 різних комплектів. Кожен з яких перероблений та оздоблений морськими комірцями, декорованими ручним шиттям та мереживом. Жодна з піжам не повторюється в одному дизайні. Прибуток від продажу цих виробів бренд направить в «Отчий дім».

«Ми не спеціалізуємось на одязі та не хочемо додавати одяг у свій постійний асортимент, але нам до рук раптово потрапив сток класних піжам і ми не змогли стримати себе від бажання переробити їх. Ми впевнені, що вдумливе споживання це важливо і що речі перероблені з вже існуючих, це не просто нормально, а й круто» — говорять дизайнерки бренду.

Сирени Чорного моря: Gunia project презентую літню капсулу присвячену літу та спогадам дитинства-Фото 7

Сирени Чорного моря: Gunia project презентую літню капсулу присвячену літу та спогадам дитинства-Фото 8

Презентація колекції відбудеться в Одесі 08.07.2021 в концепт-сторі Apt 13.

Статьи по теме