UA
  RU

  Small Talk: дизайнер Брендон «BJ» Грей, Grayscale автор синьо-жовтого костюму для Кейт Бланшетт

  Редагувати переклад

  До мене звернулася зіркова стилістка Елізабет Стюарт, яка попросила створити костюм на підтримку України. Я подумав, що це чудова ідея для застосування своєї творчості, тож я взяв у цьому участь.


  Як ви вирішили, що Кейт Бланшетт – ідеальна героїня, щоб одягнути костюм у національних українських кольорах і взяти участь у цій благодійній акції для України?

  Я завжди був великим шанувальником Кейт Бланшетт та її стилю. Але я не одразу знав, хто вдягне мій костюм.

  Коли я дізнався, що костюм від Grayscale надягне Кейт Бланшет, я був у захваті!


  Small Talk: дизайнер Брендон «BJ» Грей, Grayscale автор синьо-жовтого костюму для Кейт Бланшетт-Фото 2

  Фото: instagram/grayscaleic

  Чому для вас важливо підтримувати Україну?

  Людяність понад усе. Те, що переживає український народ — жахливо. Цитуючи покійного доктора Мартіна Лютера Кінга: «Несправедливість будь-де є загрозою для справедливості всюди».

  Для нас важливо використовувати наші можливості — мистецькі, фінансові (у можливій мірі), наше співчуття та наші голоси, щоб підтримати та привернути увагу до того, що зараз відбувається в Україні. Те, через що ви проходите зараз, потрапивши під перехресний вогонь війни, може трапитися з будь-ким із нас, якщо війна досягне наших берегів.  Що ви знали про Україну до повномасштабної війни?

  Не так вже й багато. Війна дала мені привід більше дізнатися про Україну і зрозуміти, чому це відбувається з українцями і чому вони опинилися в облозі. Я також знав, що це місце, де сталася аварія на Чорнобильській АЕС, і що Україна здобула незалежність у 1991 році.


  Що ви знаєте про сучасні події?

  Я в курсі поточних подій і світових новин завдяки перегляду офіційних програми, а також через певні платформи соціальних мереж, наприклад Twitter.  Однак щодо соціальних медіа, то я завжди проводжу власне дослідження, коли бачу, що щось у тренді, поки не отримаю чітке уявлення про те, що насправді відбувається.

  Small Talk: дизайнер Брендон «BJ» Грей, Grayscale автор синьо-жовтого костюму для Кейт Бланшетт-Фото 3

  Фото: instagram/grayscaleic

  Автор: Дарія Кибець


  Читайте також: SMALL TALK: АКТОР АНДЕРС ДАНІЕЛЬСЕН ЛЬЄ ПРО ФІЛЬМ «НАЙГІРША ЛЮДИНА У СВІТІ», УСПІХ ТА ХІМІЮ ПОЧУТТІВ

  Статьи по теме