Жінка – ГЕРОЇНЯ, яка пішла в ЗСУ боронити свою країну. Жінка – ГЕРОЇНЯ, яка збирає гроші, ліки, шукає паливо та нові для її буденны речі: «тепловізори», «РПСки», «броніки»…
Жінка – ГЕРОЇНЯ, яка 24 лютого зібрала речі, взяла дітей і повезла рятуватись за кордон, довгими днями, тижнями в нікуди, а іноді ще й без грошей і зовсім не маючи планів і розуміння найближчого майбутнього. Жінка – ГЕРОЇНЯ, яка переживає повітряні атаки в бомбосховищі вже п’ятий місяць. Жінка – ГЕРОЇНЯ, яка йде «зеленими коридорами» евакуації. Жінка – ГЕРОЇНЯ, яка їде в “швидкій” до гарячої точки. Жінка – ГЕРОЇНЯ, яка веде інформаційну боротьбу, активну громадську діяльність. Вона не спить ночами, бо її війна в тилу. Жінка – ГЕРОЇНЯ, яка вирушає на побачення через кордон до чоловіка. Бо в безпечне місце вона вивезла дітей на початку війни, а чоловік залишився в Україні. Жінка – ГЕРОЇНЯ, яка залишила затишок вдома, вже звикла до чужих тарілок, фіранок та постілі…
Єдине, що хочеться запитати у кожної жінки – ГЕРОЇНІ, у кожної українки: «ЯК ТИ?» і «Чи ХОЧЕШ ПОГОВОРИТИ про те, що накоїла війна у твоєму житті?»
Читайте також: Що чекає на нас в найближчі півроку? 5 процесів, що відбуватимуться з нашою психікою
Соціальний проєкт від «Ла Страда – Україна» створений за участю медійних жінок. Ведучі, акторки, лікарки, співачки, режисерки, авторки, вчительки, волонтерки, військовослужбовиці ЗСУ та просто мами. (Василіса Фролова, Шура Рязанцева, Бажана, Тата Кеплер, Анна Оліцька, Анчу, Даша Трегубова, Бажана, Яна Алтухова, Аліна Діанова, Міла Єремеєва, Олександра Щебет, Тома ДЗЕ, Емма Шиманович, Яна Цибульська). Медійні «ГЕРОЇНІ» соціального проєкту закликають всіх жінок не залишатися на самоті з проблемами, страхами чи складними переживаннями.
З початком повномасштабної війни в Україні, звернення на Національну гарячу лінію дещо змінили свій характер. Дуже багато жінок, які звертаються на гарячу лінію потребують консультацій у випадках домашнього насильства, можливості евакуації із зони активних бойових дій чи тимчасово непідконтрольних Україні територій, можливості виїзду за кордон через воєнні дії на території нашої країни. Дуже велика частина жінок звертається за психологічними консультаціями та психологічною підтримкою. Їм важливо обговорити конфліктні ситуації в сім‘ї, де стало складно знайти спільну мову з близькими.
Як адаптуватися в новій країні, якщо ви тут вже більше трьох місяців, але постійно подумки повертаєтесь додому? Як пережити горе і втрату – близьких, рідних, друзів, подруг, дому? Як продовжувати жити, якщо в країні продовжується війна? Куди виплескувати і як розкрутити той клубок емоцій, який вирує всередині – як зупинити «емоційні гойдалки» та багато чого іншого.
Про що це говорить? Це говорить про те, що важливо обговорювати те сьогодення, яке нас хвилює. Важливо дати собі можливість отримати підтримку тоді, коли ми цього потребуємо. Зараз всім нам потрібна підтримка. І потребувати її – не соромно. Тому ми вирішили створити соціальний проєкт в якому більше розповісти про те, як працюємо 24/7,
– ділиться Альона Кривуляк, директорка департаменту гарячих ліній.
СКЛАДНО? ХОЧЕТЕ ПОГОВОРИТИ? – розкажіть все в проекті «Як ти?»
Телефонуйте:
116 123 з мобільного
0 800 500 335
(кризова консультація відбувається на безкоштовних умовах за принципами анонімності та конфіденційності)