UA
RU

Супермоделі 90-х. Реквієм за культовим фотографом Демаршельє.

Редагувати переклад
Феномен супермоделей 90-х відбувся на хвилі популярності журналів моди. Сінді Кроуфорд, Клаудія Шиффер, Наомі Кемпбелл, Лінда Євангеліста, Гелена Крістенсен дивились на нас з обкладинок видань, приміряли дизайнерський одяг у фешнсторі, давали інтерв'ю. Чи не ключову роль у становленні культу спермоделей зіграли фешнфотографи. Патрік Демаршельє фотографував та товаришував з дівчатами-мрії. На своїх сторінках вони з ніжністю згадують про Патріка, та друкують улюблені фото, зроблені ним.

супермоделі 90

 

Наомі Кемпбелл

«Нам усім сумно і боляче через звістку про твою смерть. За три десятиліття ми зробили багато чудових фото. Я пам’ятаю й вранішні дзвінки, щоб зловити схід сонця, пам’ятаю й прекрасних заходів сонця по всьому світу. Ти завжди був джентльменом із великим серцем, із розкатистим сміхом та вигуками: «Геніально!» Я згадую твої жарти й наші танці під музику прямо на знімальному майданчику! Співпраця з тобою ніколи не скидалася на роботу, звичайно, тоді я ледь розуміла твій французький акцент, як і ти мій південнолондонський. Твій настрій завжди був щасливим та піднесеним, сповнений скромності та пристрастним ентузіазмом до своєї роботи, незалежно від поставленої задачи. Я багато чому навчилася в тебе, як бути моделлю, як працювати зі світло, як стати кращою версією себе — я нічого не знала про це… Гігант, який зробив величезний внесок і вплинув на модну індустрію та кар’єру кожної з нас — завжди привітний до новеньких, ти давав шанс кожній моделі зробити перший крок в світі моди… Вічно вдячна. Дякую.

Я буду пам’ятати нашу останню зустріч в золотому світлі Антібу, нехай земля буде пухом… мої співчуття Міа, Густав, Артур і Віктор.»

Наомі Кемпбелл

 

Крісті Тарлінгтон

«Коли я згадую про Патріка, на думку спадають казкові куточки світу. Багато місць, куди ми подорожували, що б зробити найкращі фотографії. Кабо, Сент-Бартс, Венеція, Маямі, Лос-Анджелес. Але були також Токіо, Кіото, Рим і Париж. Тут, у Нью-Йорку, це був його музей, схожий на студію в Челсі, де я вперше зустріла Патріка в середині 80-х. Це був високий, на перший погляд, серйозний французький бородатий чоловік. Спочату я не могла розібрати ані слова, не те що. речення. Це змінилося з роками. Згодом я навчився все розуміти та інтерпретувати. Спогади та історії не мають терміну придатності. Пішла ще одна людина, частина епохи, якої більше немає. Спочивай з миром, Патріку.»

Крісті Терлінгтон

 

Сінді Кроуфорд

«Спочивай з миром, Патріку. Дякуємо за безліч чудових спогадів і прекрасні, образи позачасом», — написала модель у своїму аккаунті.

Сінді Кроуфорд

 

Лінда Євангеліста

«Патрік, ти назавжди в моєму серці. Спочивай з миром.»

Лінда Євангеліста

 

Стефані Сеймур

«Мій найдорожчий Патріку. Мій старий добрий друже. Ти завжди був поруч з нами, дівчатами. Завжди готовий допомогти всім моделям, а не лише відомим. Твоя слушна дружня порада для мене протягом багатьох років завжди була важливою. Міа, яка була коханням життя Патріка, завжди забезпечувала йому якір, який дозволяв йому плисти через їхнє життя. Сім’я Демаршелє — Міа, Густав, Артур і Віктор завжди будуть для мене королівською родиною моди.

Мій чоловік Пітер Брант, який так любив Патріка, завжди описував його як людина з великої літери. Ми будемо сумувати за тобою і ніколи не забудемо часи, які ми провели разом.»

Стефані Сеймур

 

Амбер Валета

«Ще одна легенда моди залишила нас. Мені пощастило працювати з Патріком Демаршелє багато разів протягом багатьох років. Він завжди був добрим, веселим, щедрим і надзвичайно талановитим. Так багато спогадів з моєї кар’єри з вами, сер. Дякую за всі особливі моменти. Я посилаю любов і добрі думки вашій родині. Ми сумуємо за вами.»

Амбер Валетта

 

Гелена Крістенсен

«Одна з моїх улюблених історій і локацій, з чудовим Патріком Демаршелє на Занзібарі. З тобою нас пов’язувало безліч чудових спогадів та історій, створених у багатьох чарівних місцях по всьому світу. Ох, як ми сміялися… Я буду сумувати за тобою і завжди пам’ятатиму, як неймовірно підтримував фотографії, які зробила я. Насправді, ти наполягав на тому, щоб я займалася цим професійно, ти змусив мене повірити в себе. Яким натхненним наставником ти був!»

Хелена Крістенсен

 

Єва Герцигова

«Так сумно чути про твою смерть, Патріку… Я була у Сент-Бартсі минулого тижня і надіслала тобі повідомлення, що б дізнатися, чи не вдома ти? Тому що на цьому острові ми зробили стільки чудових зйомок. Я також пішла до ресторану Le Stresa в Парижі, щоб відсвяткувати мій день народження, і твоє ім’я знову сплило, повертаючись у минуле… скільки ми провели там вечорів… Я буду цінувати час, який ми провели разом, і чисту красу нашої роботи. Щиро дякую за ці чудові часи.»         

Єва Герцигова

 

Клаудія Шиффер

«Назавжди пам’ятатиму наші спільні зйомки — я буду сумувати за його захопленими вигуками ‘Bebe’ та ‘genial’, а також вишуканою елегантністю, яку він завжди привносив у свою роботу. Я отримували велику насолоду від роботи з ним та маю багато приємних спогадів по ньому.»

Клаудіа Шиффер

 

Карла Бруні

«Це останній знімок, який ми зробили разом. Спочивай з миром, дорогий Патрік.»

Карла Бруні

Читайте також: В ОБ’ЄКТИВІ — ІКОНИ СТИЛЮ. ПІШОВ З ЖИТТЯ ПАТРІК ДЕМАРШЕЛЬЄ — ЕСТЕТ ВИПАДКОВОГО КАДРУ.

Статьи по теме