Тату-студія Уляни Нешевої «6:19 Studio» випустила мерч

Київська тату-студія “6:19 Studio” запустила власний мерч. Він розроблений засновницею студії — художницею і тату-артисткою Уляною Нешевою, а за зйомку рекламної кампанії дропа відповідала арт-група Gorsad Kyiv. Придбати мерч можна на сторінці «6:19» в Instagram, а також у самій тату-студії.

“6:19 Studio” — тату-студія на Подолі, засновницею якої є Уляна Нешева. Всіх майстрів простору об’єднує робота в стилі мінімалізм.

Під час зйомки мерчу художники з Gorsad Kyiv зобразили і переосмислили естетику татуювань. На знімках голки для тату зображені у вигляді гострого чокера на шиї моделі, інтерпретовані у вигляді голок шипи троянди, квіти також відображають мінімалізм в роботах студії. Нагадаємо, арт-група Gorsad піднімає теми відкритості та самоідентифікації, які перегукуються з ідеєю студії.

Тату-студія Уляни Нешевої «6:19 Studio» випустила мерч-Фото 1

Тату-студія Уляни Нешевої «6:19 Studio» випустила мерч-Фото 2

Тату-студія Уляни Нешевої «6:19 Studio» випустила мерч-Фото 3

Перша лінійка мерча також виконана у дусі мінімалізму. До неї увійшли базові речі унісекс: футболки, худі, лонгслів, бермуди, топ, штани і шкарпетки.

Колекція виконана у чорному і білому кольорах, а також представлена ​​в різних розмірах. Об’ємні базові футболки, які давно стали візитівкою Уляни Нешевої, ідеально поєднуються з джинсами, короткими спідницями і підійдуть як для прогулянки, так і для вечірки, а характерні бермуди можна надягти під клоги, кросівки або ж черевики у прохолодний літній день.

Читай также: Про що жінка мовчить: Маріанна Сенчіна, дизайнерка бренду

«Ми давно замисливались над тим, щоб розробити власну колекцію для всіх, кому близький simplicity-підхід до життя і до гардеробу. Тому цей мерч створений для всіх, кому відгукується особистий стиль одягу Уляни, і кому близький посил студії “YOU ARE YOURS” «, — говорить команда «6:19 Studio».

Тату-студія Уляни Нешевої «6:19 Studio» випустила мерч-Фото 4

Тату-студія Уляни Нешевої «6:19 Studio» випустила мерч-Фото 5

Тату-студія Уляни Нешевої «6:19 Studio» випустила мерч-Фото 6

 

Роботи Gorsad Kyiv — справжній експеримент і спосіб говорити на табуйовані теми за допомогою мистецтва. Художники представлені у Європі і США, про них пишуть Vice, Dazed і Kaltblut.

Мерч представлений у студії за адресою: Поділ, вулиця Волоська, 50/38, а також на сторінці простору в Instagram. З відео мерчу ви можете ознайомитись за посиланням.

 “6:19 Studio” — тату-студія, яка покликана підтримати локальних артистів і надає майданчик для творчості і реалізації художників. Зокрема, до роботи над наступними дропами команда планує залучати різних художників, для популяризації мистецтва.

Тату-студія Уляни Нешевої «6:19 Studio» випустила мерч-Фото 7

Тату-студія Уляни Нешевої «6:19 Studio» випустила мерч-Фото 8

Тату-студія Уляни Нешевої «6:19 Studio» випустила мерч-Фото 9

На даний момент у студії свої роботи представляють 7 тату-артистів, кожен з яких працює в своєму стилі: від мінімалізму, linework і single-needle до мікрореалізма та хендпоука.

Instagram

Уляна Нешева — художниця і тату-артистка, роботи якої представлені на виставках у Києві, Берліні, Майамі, а також знаходяться в приватних колекціях по всьому світу. Уляна співпрацювала з Onuka, Надею Дорофеєвою, Іреною Карпою, Володимиром Дантесом, Іриною Горовою і Світланою Лободою.

 

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также