UA
RU

Ukrainian Fashion Week запускає спеціальний проєкт про сталу моду

Редагувати переклад
Ukrainian Fashion Week за підтримки Українського культурного фонду запускає спеціальний проєкт – Action: Sustainable Fashion.

Ukrainian Fashion Week запускає спеціальний проєкт про сталу моду-Фото 1

Сталий розвиток моди включає у себе безліч аспектів. Це нескінченна історія, що охоплює економічні, соціальні, екологічні, етичні та культурні засади нашого сьогодення. У проєкті Action: Sustainable Fashion ми розкриваємо ці аспекти в історіях українських дизайнерів, через їхній світ, де одяг та аксесуари є інструментами змін на краще.

Ukrainian Fashion Week презентуваливам першу історію бренда-амбасадора проєкту KSENIASCHNAIDER під гаслом «Свідома мода – це дизайн». Бренд переробляє 5000 тонн вживаного деніму за сезон і створює одяг, що вражає своїм дизайном світ.

Світове визнання прийшло до KSENIASCHNAIDER у 2016 році зі створенням оригінальної моделі джинсів demi-denims, які складаються з напівшортів та напівштанів. У 2019-му KSENIASCHNAIDER представив ще одну революційну ідею – зі штанинами різної ширини. Асиметричні джинси миттєво підірвали інтернет, а Селін Діон доповнила ними свій образ для Паризького тижня моди. 

Ukrainian Fashion Week запускає спеціальний проєкт про сталу моду-Фото 2

Речі бренду KSENIASCHNAIDER обирають впливові інфлюенсери світу моди – Бела Хадід, Дуа Ліпа, Єва Чен, Томмі Кеш.

Дизайнери також розробили спосіб перетворення текстильних відходів у джинсове хутро, а згодом почали працювати зі шматками тканини, з яких виготовляють вироби печворк. Бренд KSENIASCHNAIDER переробляє 5000 кілограм вживаного деніму за рік і створює одяг, що вражає своїм дизайном світ.

Ідея екологічності є однією з ключових для Ксенії та Антона, тому всі зусилля бренду спрямовані на усвідомлене споживання, а також на розумну утилізацію всіх відходів. 

Статьи по теме