UA
RU

Українські дизайнери представлять колекції на Тижні моди у Копенгагені

Редагувати переклад

Ukrainian Fashion Week та Copenhagen Fashion Week оголосили про продовження партнерства у сезоні Осінь-Зима 2023-2024. Цього сезону свої колекції у Копенгагені презентують українські бренди T.Mosca, RDNT та TG Botanica.

Організаційний комітет Copenhagen Fashion Week прокоментував співпрацю з українськими колегами:

“CPHFW підтримує Україну та сподівається продовжувати налагоджувати міцніші стосунки між обома організаціями, щоб підтримати галузь у подальшому зростанні та процвітанні під час кризи”. 

T.Mosca

T.Mosca

На міжнародній виставці Copenhagen International Fashion Fair, яка проходитиметь 1-3 лютого, будуть представлені українські бренди T.Mosca та RDNT. Це стане другою подією UFW International Season FW23-24.

RDNT

RDNT

Copenhagen International Fashion Fair — інноваційна платформа продажу в ЄС та найстарша виставка у Північній Європі. За останнє десятиліття CIFF з регіональної торговельної виставки виросла в міжнародний центр моди і стала місцем презентації перспективних модних брендів. 

TG Botanica

TG Botanical

Також український бренд TG Botanical, як фіналіст Zalando Sustainability Award, покаже свою нову колекцію в офіційному розкладі Copenhagen Fashion Week.

Автор: Яна Панюшкіна

Читайте також: SLAVA UKRAINI ВІД LEM НА TBILISI INTERNATIONAL FASHION DAY