UA
  RU

  Українські дизайнери в війну: JUL

  Сьогодні команда бренду JUL працює в різних куточках країни, хтось з-за кордону. Оскільки виробництво було розташоване в Броварах, де велися активні бойові дії. Про відновлення роботи, допомогу ЗСУ та віру в майбутнє розповідає Юлія Логвін, засновниця бренду.

  jul 2
   


  «Наше виробництво, логістика розташовані в Броварах, і з першого дня вони були заблоковані, адже там одна з найнебезпечніших зон», — каже Юлія Логвін, засновниця бренда JUL. Звісно ж, відчувалась деяка напруга перед початком бойових дій, але чекати на повноцінну атаку не міг ніхто, тож антикризового плану Юля не мала. В тім, часи пандемії не пройшли марно та навчили Юлію та бренд як оптимізувати роботу якщо трапляється чергова криза. Звичайно, війну складно назвати просто черговою кризою, але все ж, зараз багато хто згадує часи пандемії з деякою вдячністю за те, що ми вже вміємо виживати за різних обставин та розуміємо як не втратити бізнес.

  «Складно було кожній людині. Але, на щастя, усі з нашої команди в безпеці. Більше двох тижнів займалися кожен тим, чим міг, волонтерили в усіх напрямках. Лише останній тиждень задумались над відновленням діяльності бренду. Поступово відновлюємо продажі, частину прибутку ми віддамо армії. Я дуже хочу зберегти всі робочі місця, тому активно працюємо над новим продуктом».


  Війна дійсно надихає українців створювати нові продукти, адже допомагати людям зараз потрібно як ніколи і в першу чергу — допомагати знайти нову роботу.

  Улюблена справа для людини не просто спосіб заробити іншу копійку. Це сенс життя та спроможність реалізуватися як особистість. Тому тим сотням тисяч громадян України що втратили робочі місця через війну наразі просто необхідні нові проєкти від таких талановитих людей, як Юлія. Давати людям нові сенси та створювати робочі місця — нова місія кожного підприємця в нашій країні зараз.

  jul

  Фото: instagram/jul.com.ua

  Коли я питаю Юлію про команду бренда, вона розповідає, що зараз її співробітники хто де — розїхалися по всій країні або виїхали закордон. «Наш навик віддаленої роботи дуже згодився, тому ми працюємо на відстані. Український дух — незламний! Віра в перемогу настільки потужна, що навіть немає ніякого сумніву. Я пишаюсь стійкістю українців», — каже засновниця JUL. І не дарма, адже багато з тих, хто поїхав ще на початку бойових дій вже зараз повертаються у рідні домівки та планують як будуть відбудовувати улюблені міста та парки, допомагати знедоленим знайти собі достойне місце у новій реальності.


  Український дух — незламний! Віра в перемогу настільки потужна, що навіть немає ніякого сумніву. Я пишаюсь стійкістю українців.

  Україна боролася за власну свободу всю історію свого існування, і кожного разу нам вдавалося її захистити. Тож зараз ми теж перемагаємо та швидко йдемо до нового, щасливого, українського життя. «Далі — перемога і щасливі українці на своїй землі. Я вірю та чекаю на це».

  Автор: Ксенія Ковальова  Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ДИЗАЙНЕРИ В ВІЙНУ: SHEVCHENKO

  Статьи по теме