UA
  RU

  Український бренд LITKOVSKAYA презентує нову різдвяну колекцію 

  До капсульної лінійки увійшли елементи домашнього декору – чотири серветки та ранер з натурального льону, прикрашені вишивкою ручної роботи.

  Лілія Літковська 3


  Лілія Літковська регулярно звертається у своїх роботах до української народної естетики: демі-кутюрна лінійка Artisanal, створена і презентована в рамках Паризького тижня моди в 2019 році, натхненна саме етнічним рукоділлям, ткацьким ремеслом та традиційною вишивкою. Кожен виріб лінійки створений вручну та у єдиному екземплярі, маючи неповторне поєднання кольорів та фактур. Основа Artisanal – традиційні українські коври-доріжки, що руками карпатських майстринь перетворюються на кутюрні образи на аутентичних сторічних верстатах. Для раннера та серветок Лілія Літковська обрала нейтральну кольорову гаму, що зберігає натуральну текстуру нефарбованого льону. Вони прикрашені вишивкою ручної роботи із зображенням традиційних образів різдва – Віфліємської зірки, янголів та вертепу. 

  Лілія Літковська 1


  Лілія Літковська

  Лілія Літковська 4

  Лілія Літковська 3


  Лілія Літковська 5

  Лейтмотивом колекції стала пісня Ігоря Цимбровського «Прийди, янголе», натхненна джазом, народною українською музикою та медитативними мелодіями. Ця композиція стала саундтреком і для колекції LITKOVSKAYA сезону осінь-зима’21. Поетичний та загадковий твір відображає й атмосферу капсули – ніжна та проста, вона водночас нагадує про вічні традиції, глибокі людські переживання та віру у трансцендентні сили. Фраза з пісні – «Прийди до мене, янголе» – вишита на виробах вручну.

  Лілія Літковська 2  Фото надала пресслужба

  Читайте також: ЯК ХЛОПЦІ З SHUM.RAVE РОБЛЯТЬ ВЕЧІРКИ НА ДОНБАСІ


  Статьи по теме
  x
  x