UA
RU

Китайський актор і співак Ван Їбо — новий амбасадор Loewe

Іспанський модний дім Loewe призначив нового амбасадора. Ним став популярний китайський актор, співак і танцюрист Ван Їбо. 

Китайський актор і співак Ван Їбо — новий амбасадор Loewe-Фото 1

Loewe призначили нового амбасадора. Відтепер іспанський модний дім в усьому світі представлятиме популярний китайський актор, співак і танцюрист Ван Їбо. Незабаром китайська зірка вперше вийде у світ у якості глобального амбасадора. Ван Їбо відвідає показ Loewe на Паризькому тижні чоловічої моди.

«Він не тільки досяг світового визнання як співак і танцюрист — він також досліджує нові території, включно з акторською майстерністю, мотоциклетними перегонами та модою. Нам подобається цей багатогранний підхід до творчості. І те, наскільки він резонує з ідентичністю Loewe», — представив нового амбасадора креативний директор Loewe Джонатан Андерсон. 

Китайський актор і співак Ван Їбо — новий амбасадор Loewe-Фото 2

Ван Їбо також робить компліменти Loewe і Джонатану Андерсону:

«Андерсон наповнює колекції гумором із повсякденного життя. Він черпає натхнення у світі мистецтва, що створює унікальну візуальну мову. Я з нетерпінням чекаю можливості приєднатися до Loewe і створити ще багато чудових моментів разом».

Ван Їбо приєднався до інших зіркових амбасадорів Loewe. Це актори Джеймі Дорнан, Джош О’Коннор, Тейлор Рассел, Грета Лі. Також у команді модного дому є ще одна китайська зірка — акторка і співачка Ян Мі. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Loewe

Читайте також: СПІВАЧКА РОЗЕ ІЗ BLACKPINK — НОВИЙ АМБАСАДОР PUMA

Статьи по теме