UA
RU

Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» запускає менторську та освітню програми

Редагувати переклад
Молодому поколінню дизайнерів бути! 

Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу  «Погляд у майбутнє» запускає менторську та освітню програми-Фото 1

31 серпня у Мистецькому Арсеналі Ukrainian Fashion Council проведе фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє». Конкурс «ПОГЛЯД у майбутнє» 2020 відбувається за підтримки Українського культурного фонду. Партнери конкурсу – Ukrainian Fashion Week та IED – Istituto Europeo di Design.

Читайте також: Ukrainian Fashion Week запускає спеціальний проєкт про сталу моду

Цього року «ПОГЛЯД у майбутнє» вперше пропонує фіналістам додаткову професійну підтримку – менторство. Це особливий вид партнерства, який не є формальним і передбачає комунікацію протягом року молодих дизайнерів з дизайнерами-членами Ukrainian Fashion Council. У конкурсі  передбачається саме індивідуальне менторство, суть якого полягає в передачі досвіду і знань ментора задля професійного та особистісного розвитку підопічного.

Для нас важливо підтримувати молодих талановитих людей. Ми на власному досвіді знаємо, як нелегко робити перші кроки у професії. І готові допомагати молодим дизайнерам. Ми вже передали в оргкомітет конкурсу тканини, необхідні конкурсантам для створення колекції на фінальне шоу. Завдяки менторству ми відкрито розкажемо про свій досвід і про те, як на практиці працює модний бізнес в Україні. Такого не знайдеш у жодному підручнику,

— зазначив президент Ukrainian Fashion Council, відомий український дизайнер Андре Тан.

Оргкомітет конкурсу, ініціювавши такий формат реальної підтримки молодих дизайнерів, створив прецедент, коли фіналісти «ПОГЛЯДУ» самі обирали менторів, а не ментори підопічних.

Менторами фіналістів конкурсу у 2020 році стали члени Ukrainian Fashion Council: Артем Климчук (Artem Klimchuk), Олеся Кононова (Lake Studio), Ліля Літковська (Litkovskaya), Юлія Паскаль (Paskal), Володимир Подолян (Podolyan), Лілія Пустовіт (Poustovit), Софія Русинович (Roussin), Катерина Сільченко (Тhe Coat by Katya Silchenko), Іван Фролов (Frolov).