UA
  RU

  Жан-Клод Ван Дамм у смокінгу від українського бренду Indposhiv Bespoke House

  Редагувати переклад

  1 серпня 2021 року на стрімінговому сервісі Netflix вийшов комедійний бойовик «Останній найманець» з Жан-Клодом Ван Даммом у головній ролі. Фільм розповідає про таємного агента, засудженого урядом Франції.

  Знімання проходило в Києві й Парижі восени 2020 року. В одному з епізодів фільму, легендарний бельгієць повинен з’явитися в black-tie образі – щоб зшити на актора бездоганний смокінг стилісти Netflix звернулися до Indposhiv Bespoke House.

  Жан-Клод Ван Дамм у смокінгу від українського бренду Indposhiv Bespoke House-Фото 1

  Editorial photography for @premierefr magazine

  «Для нас велика честь працювати із зіркою такого масштабу, як Жан-Клод Ван Дамм, – каже Катерина Возіанова, засновник Indposhiv Bespoke House. – Робота над цим замовленням була нелегкою. По-перше, смокінг мав був бути скроєний і зшитий так, щоб, з одного боку, в ньому можна було битися і робити різні трюки – хоч, коронний шпагат актора. З іншого боку, як і будь-який bespoke костюм, він повинен ідеально сидіти в кадрі. Але наша команда впоралася з цим завданням на відмінно ».

  Жан-Клод Ван Дамм у смокінгу від українського бренду Indposhiv Bespoke House-Фото 2

  Editorial photography for @premierefr magazine

  Читай также: Рианна официально стала миллиардеркой 

  Незабаром після виходу фільму в серпні 2021 бренд представив окрему лінійку урочистого одягу Indposhiv Black Tie. В рамках лінії бренд створює як bespoke костюми, які шиються за всіма канонами Гільдії Кравців Великобританії, так і semi-bespoke смокінги, які можна підігнати по фігурі замовника всього за 3 дні.

  Жан-Клод Ван Дамм у смокінгу від українського бренду Indposhiv Bespoke House-Фото 3

  Editorial photography for @premierefr magazine  Фільм Last Mercenary на Netflix

  Indposhiv Bespoke House був заснований Катериною Возіановою в 2009 році і став першою майстерні чоловічого bespoke костюма в Україні. Бренд почав працювати за стандартами Гільдії Кравців Великобританії, і за 12 років став не тільки лідером на ринку України, але також розширився до Одеси, і Лондона.

  Зараз команда бренду налічує більше 50 осіб — в основному, кравців і закрійників з блискучим досвідом.

  Будинок Indposhiv Bespoke House розташований на Гончара, 50 та вміщує шоурум і чотири поверхи майстерень.

  Photographer: Régine Mahaux; stylist: Charlotte Renard

  Статьи по теме