UA
RU

Зірковий стиліст Лоу Роуч кидає професію

Зірковий стиліст Лоу Роуч звільняється і кидає професію. Його рішення було неочікуваним для клієнтів і шокувало світ моди. 

Зірковий стиліст Лоу Роуч кидає професію

Про звільнення Лоу Роуч оголосив на своїй сторінці в Instagram:

«Моя чаша порожня… Дякую всім, хто підтримував мене та мою кар’єру протягом багатьох років. Кожна людина, яка довірила мені свій імідж, я дуже вдячний за вас усіх. Якби цей бізнес стосувався лише одягу, я б займався ним усе життя, але, на жаль, це не так! Політика, брехня та неправдиві наративи нарешті мене дістали! Ви виграли… Я вибув».

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Law Roach (@luxurylaw)

Допис зібрав більше 17 тисяч коментарів. Друзі вмовляють Роуча залишитися та пропонують допомогу. Дизайнери не згодні з тим, що такі таланти йдуть із модної індустрії. Дехто подає Роучу ідею самому стати модельєром.

Зірковий стиліст Лоу Роуч кидає професію

Що спричинило таке рішення, інсайдери остаточно не знають, але роблять припущення. Лоу Роуч пише, що займався б одягом усе життя, але йде через політику, брехню і неправдиві наративи. Проаналізувавши події, що трапилися минулими днями, більшість висунула ймовірну версію: Роуч міг кинути професію через неповагу. На минулому шоу Louis Vuitton він прийшов зі своєю клієнткою Зендаєю, вона сіла на перший ряд, а стилісту місця поруч з нею не дали. Критики цієї версії не бачать тут «політики» і «брехні», а тільки обставини — так буває, коли спізнюєшся на показ, місць не вистачає. 

Зірковий стиліст Лоу Роуч кидає професію

Лоу Роуч — один із найкращих зіркових стилістів. Саме він зробив модними іконами акторку Зендаю і співачку Селін Діон. Також серед його клієнтів Керрі Вашингтон, Хантер Шафер, Megan Thee Stallion, Бібі Рекса, Белла Хадід,

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Law Roach

Читайте також: ОСКАР-2023: НАЙКРАЩІ ВБРАННЯ З ЧЕРВОНОЇ ДОРІЖКИ

Статьи по теме