UA
RU

Зої Кравіц стала амбасадором ювелірної марки Jessica McCormack

Редагувати переклад

Модна ювелір Джессіка Маккормак обрала першого амбасадора своєї марки Jessica McCormack. І це — акторка Зої Кравіц. 

Зої Кравіц стала амбасадором ювелірної марки Jessica McCormack-Фото 1

Модна британська ювелір Джессіка Маккормак розширює бізнес у Сполучених Штатах. В її планах на наступний рік — відкриття магазину в центрі Нью-Йорка, на Медісон-авеню. Тож першим амбасадором ювелірної марки Jessica McCormack стала американська акторка Зої Кравіц

«Для мене Зої — справжня жінка Jessica McCormack. З моменту нашої першої зустрічі існує цей природний зв’язок. Вона була клієнткою протягом тривалого часу. І я знаю, що вона щиро любить прикраси. А вона додає свій власний стиль у те, як ці прикраси носить», — пояснила вибір Джессіка Маккормак.

Зої Кравіц стала амбасадором ювелірної марки Jessica McCormack-Фото 2

Бренд Jessica McCormack був заснований у 2008 році. Джессіка і Зої познайомилися у 2020-му. Зої Кравіц розповідає, що вони мають дуже добрі стосунки: 

«Я щиро люблю Джессіку та її прикраси. Як дві креативні жінки, ми відчуваємо взаємну любов і повагу до роботи одна одної».

У першій рекламній кампанії Зої Кравіц представляє головні хіти Jessica McCormack — діамантові сережки Gypset і намисто з кулоном Ball n Chain. Такі прикраси Маккормак називає денними діамантами. На її думку, вони універсальні. Ці ювелірні вироби підійдуть як на кожен день, так і на вечір або для особливих подій. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Jessica McCormack

Читайте також: АКТОР ДЖЕЙКОБ ЕЛОРДІ СТАВ АМБАСАДОРОМ BOTTEGA VENETA

Статьи по теме