UA
RU

Звільнення від сорому: «Ethical & Environmentally» collection FW 2021/22 by KARPOVA

Редагувати переклад

Тема етичності завжди гостро проходить крізь наготу людської естетики. Український бренд KARPOVA презентує нову колекцію «Ethical & Environmentally» fall/winter 2021-2022 і присвячує її звільненню від сорому бути тим, ким нас створила природа. Головна особливість – вишивка у вигляді вульви. Ця, на перший погляд, відвертість символізує красу невдаваності. Не можна соромитися того, що є у людини, і все що природно – прекрасно.

Звільнення від сорому: «Ethical & Environmentally» collection FW 2021/22 by KARPOVA-Фото 1

Звільнення від сорому: «Ethical & Environmentally» collection FW 2021/22 by KARPOVA-Фото 2

Звільнення від сорому: «Ethical & Environmentally» collection FW 2021/22 by KARPOVA-Фото 3

Звільнення від сорому: «Ethical & Environmentally» collection FW 2021/22 by KARPOVA-Фото 4

Вся колекція створена з органічної бавовни й джуту. Матеріал не проходив хімічне очищення, обробку, фарбування і використовується в природному вигляді. «Ethical & Environmentally» представлена ​​цілісним комплектом одягу, що дозволяє змінити погляд на сучасний sustainable гардероб. При цьому кожен виріб викриває теми, які сьогодні цензуруються або розглядаються в рамках «нової етики».

Звільнення від сорому: «Ethical & Environmentally» collection FW 2021/22 by KARPOVA-Фото 5

Звільнення від сорому: «Ethical & Environmentally» collection FW 2021/22 by KARPOVA-Фото 6

Звільнення від сорому: «Ethical & Environmentally» collection FW 2021/22 by KARPOVA-Фото 7

Звільнення від сорому: «Ethical & Environmentally» collection FW 2021/22 by KARPOVA-Фото 8

Читай также: О пользе медитации: Влад Задирака, целитель (цигун-медитация)

Так універсальний корсет імітує чоловічі статеві органи, лонгслів з рукавом-клешнею звертає увагу на ментальне здоров’я (коли людина стає заручником стресу і перетворюється на міського божевільного), джинси з довгими нитками-косами відображають позицію вибору: «Put a comma: thickets not cut!», а застібки у вигляді «сорочечки» – посилання на безтурботне дитинство, з яким нове покоління не завжди готове прощатися.

Звільнення від сорому: «Ethical & Environmentally» collection FW 2021/22 by KARPOVA-Фото 9

Звільнення від сорому: «Ethical & Environmentally» collection FW 2021/22 by KARPOVA-Фото 10

Звільнення від сорому: «Ethical & Environmentally» collection FW 2021/22 by KARPOVA-Фото 11

«Я з власного досвіду розумію, на скільки власне відчуття жіночності може бути знищене соціальними «правилами». Прийшовши до усвідомлення божественності, але ніяк не унікальності всіх частин свого тіла, соціально нав’язаний сором зник сам по собі. Але не всім легко прийти до цієї думки самостійно. Філософія бренду KARPOVA допомагає мені говорити про проблему і бути почутою, а також бути корисною світу і всім тим, хто потребує підтримки!«, – акцентує засновниця і дизайнерка бренду Ірина Карпова.

Information:

KARPOVA – український бренд жіночого одягу, заснований в 2020 році. Засновниця і дизайнер Ірина Карпова створює свої колекції у стилі агресивної гранж класики. KARPOVA дотримується гуманного підходу до виробництва, використовуючи натуральні та вінтажні тканини.

https://www.instagram.com/karpova.ukraine/

https://www.karpovaukraine.com/

 

Статьи по теме