UA
  RU

  В Парижі пройшов Charity Pop-up Store з українськими брендами

  В парижському артистичному кварталі Маре пройшов Charity Pop-up Store за участі десяти українських брендів під гаслом #standforpeace. Завдяки підтрімкці українського fashion-бізнесу було зібрано 120 тисяч гривень.

  Charity Pop-up Store 4


  З 14 по 17 квітня в парижському артистичному кварталі Маре пройшов Charity Pop-up Store за участі десяти українських брендів під гаслом #standforpeace, серед яких: Karunas, Kolosova, Nitka, Nataliya Novitska, Makmar x Foltovych, Motyv, E.P.P.S., Capsula44, EmbroideredGem, UAngels. Паріжській публіці найбільше припали до смаку вишиванки та футболки з українською символікою.

  Charity Pop-up Store 2


  Charity Pop-up Store 111

  Charity Pop-up Store 23

  Charity Pop-up Store 12


  Charity Pop-up Store

  В рамках проекту була представлена інсталяція з близько 500 жовто-голубих голубів, зроблених в стилістиці орігамі, яка привертала увагу до подій в Україні, а також картини львівського художника Ігора Степаника. Відвідувачі Pop-up Store мали змогу залишати побажання на пташках та кріпити їх де завгодно в самому магазині чи по дорозі до бутіку.

  Як і заявляли раніше весь прибуток днями буде передано до перевірених волонтерів в різні кутки країни, котрі допомагають дітям постраждалім під час війни. Наразі це 120 тисяч гривень, про які організатори будуть звітуватись на офіційній сторінці проекту в Instagram @parisian.popup. Завдяки Charity Pop-up Store не лишень вдалось познайомити французів з українськими брендами, а й найбліжчим часом допомогти дітям.  Charity Pop-up Store 56

  Charity Pop-up Store 54


  Charity Pop-up Store 09
   

  Charity Pop-up Store 9

  Charity Pop-up Store 8


  Charity Pop-up Store 764

  Charity Pop-up Store 45
   

  Charity Pop-up Store 8763

  Charity Pop-up Store 34

  Charity Pop-up Store 678

  Charity Pop-up Store 98
     
  Charity Pop-up Store 11
    
  Charity Pop-up Store 6
     
  Charity Pop-up Store 3

  Charity Pop-up Store 78

  Charity Pop-up Store 1

  Charity Pop-up Store 67

  Фото Ірина Сербан @irynaserban 

  Відео Вікторія Расоханова @vera.viktoria 

  Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ДИЗАЙНЕРИ В ВІЙНУ: SMOLIN BRAND

  Статьи по теме