UA
RU

BARANETS — нова колекція сумок та керамічних амулетів-баранців українського бренду Ozerianko Bags

Редагувати переклад
Нова колекція Ozerianko Bags  реакція на фундаментальний злам у сприйняті української культури і результат переосмислення  ужиткового мистецтва. Дизайнерка Дар’я Озерянко надихнулася образами «добрих звірів» з посуду Васильківського майолікового заводу. Речами, що ми користувалися в побуті, не замислюючись, яку цінність та сенс вони несуть.

BARANETS — нова колекція сумок та керамічних амулетів-баранців українського бренду Ozerianko Bags-Фото 1

Саме на Васильківському заводі народився незламний «Півник», що вже став символом перемоги, коли вцілів на шафці зруйнованої секції будинку у Бородянці. Так само на заводі з’явився і глиняний плесканець «Баранчик», образ якого став прототипом для акцентних деталей колекції Ozerianko Bags. Інших васильківських диво-звірів схематично відтворили на друкованому підкладі всіх виробів.

«Мене заворожує різноманітність та глибока змістовність оберегового українського символізму. Чи ви знали, що орнамент «баранячі ріжки» на писанках уособлював молоді пагони рослин? Це як з новою силою закохатися в давно знайоме, побачити незнану досі рису, що захоплює з новою силою. Зовсім іншим поглядом я дивлюсь тепер на майолікового баранця у батьківському домі, відчуваючи приховані для мене раніше сенси цього образа в нашій культурі. Мене надихає, з якою новою увагою ми пристрасно осмислюємо свою історію та традиції. Радію, що сьогодні український візуальний код не тільки шириться світом, а й глибше розкривається для нас самих», — говорить Дар’я Озерянко.

BARANETS — нова колекція сумок та керамічних амулетів-баранців українського бренду Ozerianko Bags-Фото 2

BARANETS — нова колекція сумок та керамічних амулетів-баранців українського бренду Ozerianko Bags-Фото 3

BARANETS — нова колекція сумок та керамічних амулетів-баранців українського бренду Ozerianko Bags-Фото 4

Основа колекції — оновлена модельна лінійка сумок зі знімними шкіряними брелоками. Керамічні амулети-баранці дизайнерка Дар’я Озерянко виліпила власноруч, адже елементи ручної роботи — це основа ДНК бренду. Китиці створювалися окремо у Львівській майстерні шкіряних прикрас. Вони перетворюють базову модель на унікальну. 

Колекція вмістила улюблені square bag та зменшену модель саквояжа. Сумки представлені у двох кольорах — молочному та жовтому кольорі сонця. Лаконічні форми моделей доповнюються змінними деталями.

Кожна наступна колекція Ozerianko Bags — продовженням попередньої, але розповідає свою історію. У створенні весняної колекції 2023 бренд знову, як і в колекціях “Hutsul” та “Kupala”, обирає джерелом натхнення красу і мудрість українських традицій.

BARANETS — нова колекція сумок та керамічних амулетів-баранців українського бренду Ozerianko Bags-Фото 5

BARANETS — нова колекція сумок та керамічних амулетів-баранців українського бренду Ozerianko Bags-Фото 6

Читайте також: БОСОНІЖКИ KITTEN HEEL, НА ТАНКЕТЦІ ТА КОВБОЙКИ В ЛІТНІЙ КОЛЕКЦІЇ KACHOROVSKA 

Статьи по теме