UA
RU

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska

Редагувати переклад
Бренд Kachorovska
 презентує нову літню колекцію взуття, аксесуарів та одягу, яка присвячена темі Staycation. Це поняття популярно у світі і підкреслює, що зовсім не обов'язково кудись їхати, щоб відпочити та відчути літо.

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 1

Організувати відпустку в межах власного міста чи країни легко, піднявши собі настрій новою парою босоніжок, легким платтям з яскравим принтом, а також номером у готелі, де можна забути про рутину та турботи хоча б на кілька днів.

Героїня бренду продовжує власне дослідження ролей жінки у сучасному світі. Вона прагне знайти собі, а не піддаватися впливу оточення, тому дарує собі цей відпочинок і занурюється під воду, щоби відновитись, сповнитися ідей та змити всі установки соціуму. Крім того, вперше у рекламному кампейні Kachorovska з'явився чоловік, що супроводжує героїню кампейну у всіх її літніх пригодах.

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 2

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 3

Колекція побудована на комбінації яскравих відтінків небесно-блакитного, спелого помаранчевого та нежно-рожевого, що підкреслюють красу нових босоніжок на танкетці, а також босоніжок kitten heel з висотою підбору 5 см. Окремим акцентом у колекції стали ковбойки виконані у нас. відтінків.

Доповнюють взуття класичні сумки Kachorovska Erna, Drew та Saddle у нових літніх кольорах ванильного та фісташкового мороженого, а також нові сітчасті шопери зі шкіряними деталями у помаранчевому та гранатовому кольорі.

А щоб літній настрій відчувався повною мірою, взуття та сумки підкреслювати лаконічні костюми з деніму, шовкові сукні з круглим вирізом на спині та боді з оригінальними контрастними бретельками. Колекція одягу гармонійно поєднується з аксесуарами кольоровою гамою та принтами на тканині.

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 4

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 5

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 6

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 7

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 8

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 9

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ АРХІТЕКТОРКИ ЕПОХИ МОДЕРНІЗМУ СТАЛИ ІСТОЧНИКОМ НАТУХНЕННЯ У НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ W8LESS 

Статті на тему