UA
RU

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska

Редагувати переклад
Бренд Kachorovska презентує нову літню колекцію взуття, аксесуарів та одягу, яка присвячена темі Staycation. Це поняття популярне у світі й підкреслює, що зовсім не обовʼязково кудись їхати, щоб відпочити та відчути літо.

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 1

Організувати відпустку у межах власного міста або країни легко, піднявши собі настрій новою парою босоніжок, легкою сукнею з яскравим принтом, а також номером у готелі, де можна забути про рутину і турботи хоча б на декілька днів.

Героїня бренду продовжує власне дослідження ролей жінки у сучасному світі. Вона прагне знайти себе, а не піддаватись впливу оточення, тому дарує собі цей відпочинок і занурюється під воду, щоб відновитись, сповнитись ідей та змити всі установки соціуму. Крім того, вперше у рекламному кампейні Kachorovska зʼявився чоловік, що супроводжує героїню кампейну у всіх її літніх пригодах.

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 2

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 3

Колекція побудована на комбінації яскравих відтінків небесно-блакитного, стиглого помаранчевого та ніжно-рожевого, що підкреслюють красу нових босоніжок на танкетці, а також босоніжок kitten heel з висотою підбору 5 см. Окремим акцентом у колекції стали ковбойки виконані у лакованій шкірі насиченого рожевого та помаранчевому відтінків.

Доповнюють взуття класичні сумки Kachorovska Erna, Drew та Saddle в нових літніх кольорах ванільного та фісташкового морозива, а також нові сітчасті шопери зі шкіряними деталями у помаранчевому та гранатовому кольорі.

А щоб літній настрій відчувався повною мірою, взуття та сумки підкреслять лаконічні костюми з деніму, шовкові сукні з круглим вирізом на спині та боді з оригінальними контрастними бретельками. Колекція одягу гармонійно поєднується з аксесуарами кольоровою гамою та принтами на тканині.

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 4

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 5

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 6

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 7

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 8

Босоніжки kitten heel, на танкетці та ковбойки в літній колекції Kachorovska-Фото 9

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ АРХІТЕКТОРКИ ЕПОХИ МОДЕРНІЗМУ СТАЛИ ДЖЕРЕЛОМ НАТХНЕННЯ У НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ W8LESS 

Статьи по теме