UA
RU

Фінал масштабного шоу «Співають всі!» – вже цієї суботи на каналі «Україна»

Редагувати переклад
Цієї суботи, 16 жовтня, о 21:00 глядачі каналу «Україна» побачать грандіозний фінал улюбленого шоу мільйонів «Співають всі!» і дізнаються ім'я тріумфатора проєкту, який отримає грошовий приз у розмірі ПІВМІЛЬЙОНА гривень. Кому вдасться розкачати наймасштабніше і найсправедливіше в нашій країні журі?

Фінал масштабного шоу «Співають всі!» – вже цієї суботи на каналі «Україна»-Фото 1

28-річний Валентин Мушинський з Луцька – учасник гурту ONE LIGHT INSIDE. Хлопець з дитинства любить музику. На шоу «Співають всі!» потрапив завдяки своєму колезі-гітаристу, який заповнив за нього анкету. Валентин вразив суддів драйвовим виконанням пісні Numb гурту Linking Park, яка принесла йому 93 бали.

Поява солістки гурту On i Ona Олени Жигаревої в талант-шоу викликала різні емоції серед учасників зіркової сотні: деякі зауважили, що це несправедливо щодо інших конкурсантів, які ще не збирають тисячі людей на своїх концертах, а деякі зазначили, що місце Олени – на стіні поруч з ними. Проте дівчині вдалося вразити журі своїм вокалом – композиція London Bridge з репертуару Fergie принесла їй 90 балів і місце в фіналі масштабного шоу.

16-річний Муаяд Абдельрахім з Одеси займається вокалом уже 5 років. Незважаючи на юний вік, співак знає, як позбутися страху і розчинитися в обраній композиції. Він підкорив наймасштабніше в нашій країні журі виконанням пісні «Люди, як кораблі» гурту «Скрябін», яка принесла йому максимальні 100 балів.

20-річний Вася Демчук з Києва пише пісні не тільки для себе, але й на продаж. Хлопець зізнався, що, виходячи на сцену, він не прагне до боротьби, а просто кайфує. Завдяки виконанню хіта Take me to church музиканта Hozier хлопець зміг заробити 97 балів і можливість виступити в фіналі.

З самого дитинства займається музикою 20-річна Катерина Сєвєрова з міста Вознесенськ Миколаївської області. У дівчини жодного разу не виникало питання про те, ким вона бачить себе в майбутньому. За зворушливе виконання композиції «Обійми» гурту «Океан Ельзи» дівчина отримала від зіркового журі шоу «Співають всі!» 99 балів.

«Цю пісню я присвятила всім глядачам, які бажають скорішого вирішення непростих подій у нашій країні», – розповіла про свій виступ фіналістка проєкту.

З результатом 90 балів за виконання народної пісні «Ой там на горі» у фінал шоу змогла пробитися 13-річна Софія Артеменко зі Сміли. Учасниця зізналася, що співом займається всього 3 роки, а виступ у талант-шоу каналу «Україна» став її дебютом на великій сцені.

Наталія Слаква з Дніпра – вже знаменитість, але поки серед простих людей. Вона співає і грає на гітарі в електричках і трамваях вже 20 років. Учасниця підкорила наймасштабніше в країні журі проникливим виконанням пісні «Роман» дуету «НЕАНГЕЛИ» та з результатом 100 балів пройшла у фінал проєкту.

Підлітковому бенду «7teens» з Івано-Франківська також вдалося розкачати зіркову сотню. У батлі талановита молодь виконала трек гурту Kalush «Зорі», який приніс їм 95 балів і можливість позмагатися за перемогу в шоу.

Читайте також: Зустрінь майбутнє молодим

Яскравий і запальний 39-річний Ескен Зова, який приїхав зі Львова, виконав на великій сцені свою улюблену пісню – Proud Mary з репертуару Тіни Тернер. Цим виступом він змусив встати всіх сто суддів.

Вокальний ансамбль «Liberty» з Рівного для батлу обрав композицію Hallelujah гурту Pentatonix, яка принесла їм 82 бали. Таку ж кількість голосів набрала їхня суперниця Марина Левченко, яка в підсумку поступилася місцем гурту в фіналі.

Ми щиро вдячні Марині за такий вчинок. Вона нам дала не тільки місце в фіналі, а й частинку себе. Ми вчимося триматися на сцені і наступного разу будемо ще більше намагатися вразити суддів і глядачів,

– пообіцяли учасники ансамблю «Liberty».

37-річний Шломо Нізін на шоу «Співають всі!» прилетів спеціально з Ізраїлю, хоча сам він – одесит у 5 поколінні. Шломо виконує єврейську музику, грає на клавішних інструментах і на гітарі. Зіркові судді чекали, що учасник для свого виступу обере якусь єврейську пісню, проте Шломо вдалося здивувати журі виконанням легендарної композиції Френка Сінатри I love you, baby, яка принесла йому 100 балів.

Для 20-річного Владислава Мелентьєва з Донецька виступ на масштабній сцені каналу «Україна» – перший такий досвід. Зворушливим виконанням пісні Perfect Еда Ширана учасник просто зачарував усіх суддів на стіні й набрав 92 бали.

За перемогу в проєкті змагатиметься і 13-річний Єгор Уманець з Одеси. Його неймовірне прочитання хіта Creep гурту Radiohead підкорило всіх, і з результатом 99 балів Єгор автоматично пройшов у фінал.

30-річна ODARA, дружина відомого музиканта і композитора Євгена Хмари, – остання фіналістка проєкту. Цікаво, що заявку на шоу за неї подав чоловік. Учасниці вдалося підкорити журі неймовірним вокалом і з результатом 90 балів пробитися у фінал.

Фінал масштабного шоу «Співають всі!» – вже цієї суботи на каналі «Україна»-Фото 2

Хто з них зможе ще раз вразити зіркову сотню і стане переможцем грандіозного проєкту? Дивіться фінал шоу «Співають всі!» цієї суботи, 16 жовтня, о 21:00 на каналі «Україна».

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів таких країн світу, як Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. У серпні Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходить це музичне шоу.

Статьи по теме