Кохання космічних масштабів:  MONATIK & T.Mosca презентують “теплий” дроп 

Редагувати переклад
Якщо й творити новини, то теплі, фантастичні та про кохання. Саме ця філософія була закладена у зимову капсульну колекцію “Кохання космічних масштабів”, яку презентують сумісно креатор ритмів добра MONATIK та дизайн-команда ультрамодного трикотажу T.Mosca

Кохання космічних масштабів:   MONATIK & T.Mosca презентують “теплий” дроп -Фото 1

Лінійка складається з абсолютних must have позицій цього сезону, які мають всі шанси стати бестселерами серед українських трендсетерів: тут і п’ять варіацій  светрів, і лаконічні фірмові шапочки “біні” в стилі MONATIK, створені ексклюзивно T.Mosca для колаборації, а також великі в’язані шарфи. Всі позиції представлено у базових кольорах — молочному, пісочному, чорному та графітовому. Також для фанатів яскравих відтінків, можна знайти позиції глибоко синього та чорного светрів з елементами картин артиста. 

Цього разу музикант, який відомий своїм вибірковим стилем, вперше офіційно постає перед нами як художник. У колекції стильних речей для європейської зими можна побачити картини “Кохання космічних масштабів”, що були створені артистом та втілені брендом T.Mosca.

Кохання космічних масштабів:   MONATIK & T.Mosca презентують “теплий” дроп -Фото 2

Кохання космічних масштабів:   MONATIK & T.Mosca презентують “теплий” дроп -Фото 3

Як коментує MONATIK, у зміст колаборації разом з Оксаною Шаповаловою, креатором бренду T.Mosca, було закладено близьку для обох брендів філософію — це віра в фантастичне, вільне кохання і емоційний політ у космічні враження: 

“Кохання завжди гріє душу й тіло. Ми разом з T.Mosca наповнили колекцію символами, які символізують собою віру в фантастичне, вільне кохання космічних масштабів. Воно дарує тепло та емоційний політ у космічні, невідомі враження”. 

Варто зазначити, що творці прийняли рішення відсоток з продажу кожного продукту виділяти у “Фонд Маші”, співзасновницею якого є Маша Єфросиніна. А саме на напрямок — програма психоемоційної стабілізації жінок та їхніх дітей, що втратили близьких, домівки, пережили окупацію, а також дівчат, які вижили після російського полону та воєнних злочинів (зокрема сексуального насильства).

Кохання космічних масштабів:   MONATIK & T.Mosca презентують “теплий” дроп -Фото 4

Кохання космічних масштабів:   MONATIK & T.Mosca презентують “теплий” дроп -Фото 5

Кохання космічних масштабів:   MONATIK & T.Mosca презентують “теплий” дроп -Фото 6

Кохання космічних масштабів:   MONATIK & T.Mosca презентують “теплий” дроп -Фото 7

Фото: Danil Kaistro, стиль: Diana Onatska

Читайте також: ДРАКОН, ЗІРКИ ТА ВЕРШНИЦІ: GUNIA PROJECT ПРЕДСТАВИЛИ ЗИМОВУ КОЛЕКЦІЮ КЕРАМІКИ «ДРАКОН»