Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів

Статус "сумка мрії на літо" цього сезону ділять між собою величезні шоппери, куди можна покласти покупки на цілий тиждень та міні-сумки, в які ледве поміщаються телефон і помада. Дизайнери дивують різноманітністю форм та фактур, широкою палітрою кольорів та елементами. Отже, літні сумочки made in Ukraine, які будуть доречні і на пляжі, і на коктейльній вечірці біля басейну.

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 1

J’amemme

Нова колекція Escape to the Sea стала продовженням морської тематики сезону. Дизайнерка бренду Юлія Ярмолюко до неї включила одразу кілька моделей плетених сумок. Особливу увагу привертає міні сумочка ручного плетіння у формі наутилусу, що ідеально доповнює літню серію.

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 2

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 3

Nadya Dzyak x GRIE

Arc Nadi bag  — результат колаборації українських дизайнерок Наді Дзяк і Аліси Гришаєвої. Модель сумки було створено для показу SS’24 на London Fashion Week. Зручна модель виконана у формі арки в ніжних пастельних кольорах у техніці colour-blocking. Shoulder bag також представлена в монохромних версіях – пастельно-жовтому Mimosa і ніжно-рожевому Rose.

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 4

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 5

Juna

На пікнік, романтичне побачення чи зустріч на коктейль з подругою дизайнери бренду пропонують обрати одну з моделей — Suede, Delight чи Joy, які доповнять образ, а їх варіативність розмірів дозволяє взяти з собою все необхідне.

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 6

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 7

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 8

Lola Bra

Бренд Lola Bra запустив дебютну колекцію аксесуарів, які стали доповненням до перезапуску їх купальників, що були бестселерами минулого сезону. Нові пляжні сумки представлені в двох кольорах та зроблені з прозорої сітки, що додає їм легкості, та робить їх стильним доповненням до повсякденного аутфіту.

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 9

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 10

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 11

Blackwood

Лімітована сумка Fjord Lime Croco натхненна образом сучасної лісової мавки, яка уособлює прадавню жіночу енергію, джерело якої сховано у глибинах загадкових карпатських лісів. Сумка створена з натуральної італійської шкіри, бокові деталі виготовлено з натуральної деревини Карпатського ясена та прикрашено авторською композицією з напівдорогоцінного каміння бірюзи та листя папороті.

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 12

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 13

Ètape

Дизайнерка одеського бренду Ètape, Олена Безикович, вирішила втілити розслаблену атмосферу курорту та особливого вайбу, який притаманний усім південним морським містам.  Результатом цього стало створення сумки Portofino Grande Canvas. Основа сумки з натурального полотна чудово поєднується з лляними костюмами, а оздоблення з преміальної наппи горіхового кольору відсилає нас до стилю old money.

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 14

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 15

KULAKOVSKY

Під час створення літньої колекції, Артур Кулаковський, фізично та ментально, повертається до рідної Одеси. Це відображаєтсення у використаній палітрі кольорів: блакить моря та біла піна хвиль, пісочний колір скель, відтінки ковилля та чорний небосхил нічного горизонту. До колекції увійшли моделі сумок: мішечки ніжно блакитного та оливкового кольорів та поясні мікро сумки зі шкіри, а також оверсайз шопери із вставками із сітки.

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 16

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 17

Estro

Створюючи сумки, Estro зосереджує увагу на позачасовості: представлені в літній колекції варіанти можна вільно інтегрувати в образи не лише спекотної, а й майбутньої прохолодної пори. Й пасуватимуть до будь-якої події: легкої прогулянки, святкової вечірки або дня, наповненого справами.

Найбажаніші сумки цього літа від українських брендів-Фото 18

  Читайте також: ТРЕНДОВІ КУПАЛЬНИКИ ЛІТА 2024: АКТУАЛЬНІ МОДЕЛІ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ 

Статьи по теме