UA
RU

Незламна: The Body Wear присвятили новий відеопроєкт українським жінкам

Редагувати переклад
Українську жінку не зламати – останні три місяці довели, що навіть під найтендітнішою фігурою всередині кожної з нас криється неймовірна сила, здатна витримати будь-які випробування. Саме їй і присвячено нове відео українського бренду The Body Wear, котрий кожну свою колекцію присвячував жінці.

Незламна: The Body Wear присвятили новий відеопроєкт українським жінкам-Фото 1

«Ідея ролику – передати через танець і рухи, тендітність і силу української жінки, її силу духу і внутрішню свободу. Незламність та красу. Надихнути тисячі жінок підтримувати одна одну та об’єднуватись, вірити у власну свободу і ніколи не здаватись, як би важко зараз не було«, – розповідає Марія Яслинська, засновниця бренду. 

«Війна перевернула життя кожної з нас – хтось жив тижнями під ракетними ударами і не бачив навіть сонця, хтось тікав в одній піжамі, рятуючи дітей, хтось залишився в окупації, а когось війна зустріла за кордоном і немає можливості повернутися до своїх сімей, – продовжує Марія Яслінська. – Кожна українка сьогодні має свою історію, але я так мрію, щоб у цій гонці на виживання ми не втратили себе і наш внутрішній вогонь. Бренд The Body Wear завжди звеличував жінку, надихався нею і захоплювався її красою, сьогодні ми продовжуємо це робити незважаючи ні на що. І закликаємо всіх українок, від Харкова до Львова, від Києва до Херсона, не забувати – світанок обов’язково настане”.

The Body Wear 3

The Body Wear 11

Авторкою відео стала режисерка Аліна Діанова, яка про цей проект розповідає: «Для мене дуже важливо привернути увагу світу до проблем та вимушеної міграції зі своїх домівок мільйонів українських жінок, які впевнено відстоюють свої права та кожний день підтримують своїх чоловіків. Ця робота наповнена жіночою силою та вірою в майбутнє».

Головна героїня відео – танцівниця Юлія Зима, солістка балету Freedom.

Читайте також: ГОТУЄМОСЬ ДО ПЕРЕМОГИ: ПАНТЕНОЛ ДЛЯ ЗДОРОВОГО ВОЛОССЯ

Статьи по теме