Особливе літо для особливої дівчини: Alice K та BlackSeaTribe представляють першу колаборацію

Українські бренди Alice K та BlackSeaTribe оголошують про запуск спільної колекції купальників. Нова ексклюзивна лінія поєднує грайливий стиль Alice K з вишуканою курортною естетикою BlackSeaTribe, створюючи яскраві образи для літнього сезону, де кожен прагне відпочити тілом і душею.

Особливе літо для особливої дівчини: Alice K та BlackSeaTribe представляють першу колаборацію-Фото 1

Колаборація включає анімалістичні принти, класичні однотонні моделі та фірмовий рожевий колір Alice K. Кожен купальник створений, щоб дарувати впевненість і красу як на пляжі, так і під час різноманітних літніх активностей на природі чи біля басейну. Розслаблено-богемний стиль BlackSeaTribe, натхненний пляжними вечірками та культовою атмосферою Одеси, знаходить нове прочитання у поєднанні з харизматично-наївною естетикою Alice K.

Ми давно хотіли створити колекцію купальників, тож BlackSeaTribe стали для нас очевидним партнером — адже бренд відомий своєю високою якістю і кроєм, та і по цінностям ми дуже схожі. Кожен виріб покликаний змусити дівчат відчувати себе неперевершено,” — говорить креативна директорка Alice K Аліса Кукуняк: “Ця співпраця дозволила нам створити щось справді особливе та поєднати естетику наших брендів.

Особливе літо для особливої дівчини: Alice K та BlackSeaTribe представляють першу колаборацію-Фото 2

Особливе літо для особливої дівчини: Alice K та BlackSeaTribe представляють першу колаборацію-Фото 3

Особливе літо для особливої дівчини: Alice K та BlackSeaTribe представляють першу колаборацію-Фото 4

Катерина Кольцун, засновниця BlackSeaTribe, додає: “Співпраця з Alice K була дуже надихаючою. Колаборації допомагають розширити горизонти твого креативу, по-новому подивитись на власний бренд та дати поціновувачам обох марок трошки більше. І плюс — створювати щось в тандемі з іншою дизайнеркою — це завжди цікаво”.

Кампейн нового дропу зняли на віллі в Нью-Йорці, на практиці продемонструвавши, що купальник – це вдалий образ навіть для міського літа.

Особливе літо для особливої дівчини: Alice K та BlackSeaTribe представляють першу колаборацію-Фото 5

Особливе літо для особливої дівчини: Alice K та BlackSeaTribe представляють першу колаборацію-Фото 6
  
Особливе літо для особливої дівчини: Alice K та BlackSeaTribe представляють першу колаборацію-Фото 7

Читайте також: ONE DAY OF SUMMER: НАЙКВІТУЧІША КОЛЕКЦІЯ ВІД MY X MY 

Статьи по теме