UA
RU

Ріанна підтримала LGBTQIA+ спільноту новою колекцією Savage X Fenty

Редагувати переклад

На честь місяця “гордості”.

Ріанна, незважаючи на те, що зараз повністю поглинута материнство, не забуває і про свої робочі обов’язки. Так її бренд спідньої білизни Savage X Fenty представив нову кампанію Pride.

Ріанна підтримала LGBTQIA+ спільноту новою колекцією Savage X Fenty-Фото 1

Savage X Fenty від Ріанни презентували свою другу колекцію спідньої білизни, розроблену в межах кампанії Pride. Вона покликана підтримати представників  LGBTQIA+ спільноти і показати світу, що всі ми маємо право на кохання у різних його проявах.

До нової колекції увійшли моделі у яскравих літніх відтінках та нетрадиційних принтах, які характеризують різноманітність LGBTQIA+ спільноти. До лінійки ввійшли фірмові фасони Forever Savage і силуети Tagged by Savage. Також представлена мікро-лінійка Carnival Mesh, до якої увійшли моделі з кольоровими стразами та мереживною оборкою міні-колекція Show Your Colours, що складається з сексуальних ажурних комбінацій.

Читайте також: LGBTQ+Me: Прийміть своє різноманіття разом з BetterMe та UKRAINEPRIDE

Ріанна підтримала LGBTQIA+ спільноту новою колекцією Savage X Fenty-Фото 2

Окрім білизни, в новий дроп додали  костюм з мереживом Tagged by Savage, сітчасту майку Show Your Colours, куртку Savage X Satin тощо. На додаток до цього, бренд планує перерахувати кошти у фонди GLAAD і For The Gworls, котрі допомагають  LGBTQIA+спільнотам. Колекція Savage X Fenty’s Pride доступна до замовлення і придбати її можна від 17 до 70 доларів США ( від 50 грн до 2070 грн) на офіційному сайті бренду.

Статьи по теме