Сила нового початку: LITKOVSKA представила колекцію UNDERWATER на Тижні моди в Парижі

Редагувати переклад
Натхненна чистою мудрістю гір та оновлювальною силою води, дизайнерка Лілія Літковська презентує нову колекцію UNDERWATER, що досліджує ідею моди та творчості як білого листа, що стає основою для подальшого переродження.

Сила нового початку: LITKOVSKA представила колекцію UNDERWATER на Тижні моди в Парижі-Фото 1

У знаковому стилі LITKOVSKA бренд представив низку класичних дизайнів – деконструйованих піджаків з чоловічого плеча та брюк – поруч із елегантними, силуетними сукнями. Лейтмотивом і особливою деталлю колекції стали принти із зображенням риб, що прикрасили топи та сорочки. В народній традиції багатьох народів світу, включно з українцями, риба символізує переродження та очищення, життя, що завжди починається з води. Сон, у якому людина ловить рибу, віщує народження нового – дитини, ідей, сил чи здібностей. Колекція також включає кілька образів із шарфами, що закручені на грудях, мов коло, символізуючи нелінійність часу – безкінечний цикл змін і перевтілень, що переживає не тільки світ, а й кожен з нас.

Колекція осінь-зима’24 була представлена світові в рамках офіційної програми Паризького тижня моди 28 лютого у концепт-сторі Leclaireur. До презентації бренд підготував особливі запрошення, написані дитячим почерком – а зображення для нього зробила сама дизайнерка підчас походу в Гімалаї. Саме ця подорож стала ключовою в колекції та підготовці презентації. Там, на висоті декількох тисяч метрів над рівнем моря, у таборі для альпіністів на шляху до Аннапурни, Лілія Літковська підняла український прапор – аби вкотре нагадати світовій спільноті про все, що відбувається в нашій країні.

Сила нового початку: LITKOVSKA представила колекцію UNDERWATER на Тижні моди в Парижі-Фото 2

Сила нового початку: LITKOVSKA представила колекцію UNDERWATER на Тижні моди в Парижі-Фото 3

Сила нового початку: LITKOVSKA представила колекцію UNDERWATER на Тижні моди в Парижі-Фото 4

Сила нового початку: LITKOVSKA представила колекцію UNDERWATER на Тижні моди в Парижі-Фото 5

Жителі Гімалайських гір славетні своїм мирним життям та ставленням до світу, вмінням екологічно вазємодіяти з усім, чого торкаються – саме про таке майбутнє, сповнене миру, доброти та емпатії, дизайнерка мріє і для України після настання нашої перемоги. В естетику презентації також були інтегровані традиційні символи гімалайської культури, що підкреслюють меседж. Моделі виходили до глядачів з туристичним спорядженням, тримаючи термоси та спальні мішки – те, що допомагає берегти тепло та ділитися ним. Після дефіле і моделі, і гості презентації лишили свої побажання до Всесвіту на стрічках, що потім повісили на символічне дерево в приміщенні концепт-стору. На пам’ять про захід глядачам лишилися листівки, створені з використанням гімалайських фотощоденників Лілії Літковської та з її особистими побажаннями.

Сила нового початку: LITKOVSKA представила колекцію UNDERWATER на Тижні моди в Парижі-Фото 6

Сила нового початку: LITKOVSKA представила колекцію UNDERWATER на Тижні моди в Парижі-Фото 7

Сила нового початку: LITKOVSKA представила колекцію UNDERWATER на Тижні моди в Парижі-Фото 8

Сила нового початку: LITKOVSKA представила колекцію UNDERWATER на Тижні моди в Парижі-Фото 9

Сила нового початку: LITKOVSKA представила колекцію UNDERWATER на Тижні моди в Парижі-Фото 10

Сила нового початку: LITKOVSKA представила колекцію UNDERWATER на Тижні моди в Парижі-Фото 11

Сила нового початку: LITKOVSKA представила колекцію UNDERWATER на Тижні моди в Парижі-Фото 12

Фото: Станіслав Пушкарович

Читайте також: ІНТЕРНЕТ-НЕНАВИСТЬ, АВТОМОБІЛЬНИЙ ІНЦИДЕНТ ТА ПРИСВЯТА ВІДЕНСЬКІЙ ДАМІ — МОДНI ПРОЯВИ МІЛАНСЬКОГО ТИЖНЯ МОДИ 

Статьи по теме