UA
RU

The Body Wear: колекція Essentials

Редагувати переклад

Минулий рік навчив українських жінок дуже багатьом речам — ми виявилися сильнішими, ніж думали самі про себе. Але при всіх викликах дуже важливо не забувати про свої бажання і почуття, внутрішній спокій і маленькі радощі. З цими думками The Body Wear представляє нове знімання, в якому засновниця марки Марія Яслинська демонструє позасезонні бестселери бренду.

The Body Wear: колекція Essentials-Фото 1

«Після початку повномасштабного вторгнення я отримала безліч повідомлення від клієнток TBW, про те як їм не вистачає наших речей у тих місцях, де вони опинилися. Хтось згадував про теплі та затишні кардигани, комусь не вистачало наших сліп-дрес з відкритою спиною , щоб знову відчути себе жіночними та бажаними, а хтось сумував за базовими боді. Саме тому ми вирішили нагадати нашим дівчатам, що в шаленому потоці не можна забувати про себе, про те, що дарує радість і піднімає настрій. Коли є улюблена сукня та пара вільних хвилин – світ може почекати”, — розповідає Марія Яслинська.

The Body Wear: колекція Essentials-Фото 2

The Body Wear: колекція Essentials-Фото 3

The Body Wear: колекція Essentials-Фото 4

Крім того, у The Body Wear нагадують, що навіть кілька базових речей, але якісних та зроблених з розумінням жіночих бажань, можуть стати надійним фундаментом вашого гардеробу, коли немає часу на роздуми, а новий світ треба підкорювати сміливо та ефектно.

The Body Wear: колекція Essentials-Фото 5

The Body Wear: колекція Essentials-Фото 6

Фото: Христина Маганова

Читайте також: GUZEMA FINE JEWELRY ВІДКРИЛИ СВІЙ ІНШИЙ БУТІК В ІСТОРИЧНОМУ ЦЕНТРІ КИЄВА 

Статьи по теме