UA
RU

В єдності наша сила: український бренд спідньої білизни запустив ініціативу “Підвісь білизну”

Редагувати переклад

Ініціатива заснована для того, щоб допомогти жінкам, які залишились без нічого підтримати спіднім одягом.

Українки об’єднуються для підтримки один одної, тому український бренд LOLA BRA запропонував ініціативу “підвісь білизну” аби підтримати жінок, що залишилися зовсім без речей. Всі бажаючі можуть долучитися до ініціативи.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от LOLA BRA (@lola_bra)

Як повідомили на сторінці бренду в Інстаграм, на створення проекту підштовхнули повідомлення клієнток бренду та просто жінок, які просили про допомогу у вигляді комплектів спідньої білизні.

Нам надійшло прохання від дівчат з Волновахи вислати їм хоч якусь білизну, бо вони лишились усього! Усього! І ми зрозуміли, що таких жінок, на жаль, зараз дуже багато і більшість з них навіть не мають можливості дивитись у інстаграм! Але ми знаємо спосіб, як з ними зв‘язатись! І зробимо це! А ще потім нам написали дівчата з ініціативою оплатити білизну для інших жінок, і якщо чесно, це так сильно, це так до сліз, як ми, жінки любимо інших жінок,

– написано під постом.

Читайте також: В Парижі пройшов Charity Pop-up Store з українськими брендами

Також українки, котрі знаходяться в безпеці, можуть допомогти, “підвісивши” білизну. Як це зробити? Просто зробити пожертву на 300 гривень через сайт бренду. Згідно зі звітом LOLA BRA, через декілька днів після запуску ініціативи, було відправлено більше 1000 комплектів спідньої білизні жінкам, які цього дійсно потребують.

Статьи по теме