UA
  RU

  Як це було: Відкриття фешн-хабу українських брендів у Лондоні

  Редагувати переклад

  I AM VOLYA — це лондонський фешн-хаб українських брендів, заснований уродженкою Маріуполя, Марією Сьюант.

  Проект I AM VOLYA розпочався з поп-ап івенту 9-13 вересня у серці креативного району Лондона – Шордич, який місцеві кияни люблять порівнювати з Подолом. I AM VOLYA презентувала 18 брендів, що є найбільшою селекцією українських дизайнерів доступних у Великій Британії, від лайфстайлу (Gunia, Triptych, Edere) до ікон української моди — KSENIASCHNAIDER, BOBKOVA, ELENAREVA, ZHILYOVA та інших.

  Як це було: Відкриття фешн-хабу українських брендів у Лондоні-Фото 1

  Простір поп-апу став порталом до української самобутньої культури. У дизайні приміщення були використані традиційні атрибути побуту українських сіл — глечики з букетами калини та пшениці, скатертини Archive Place, з вишивкою та пледами Edere Editions, виткані вручну; а підлога нижнього поверху була повністю вистелена сіном. Також під час поп-апу проходила експозиція картин українських художниць: Ганни Кострицької, Аділе Сейт-Аріф та Ріти Майкової.

  Як це було: Відкриття фешн-хабу українських брендів у Лондоні-Фото 2
   

  Як це було: Відкриття фешн-хабу українських брендів у Лондоні-Фото 3

  Серед гостів заходу були: Ліза Арфуш, Ліза Трейгерман, Світа Соболь, Тетяна Браілова (POCHE jewelry), Іріна Кохана (Chereshnivska), Катерина Каденюк, Ксенія і Антон Шнайдер та інші. Проект I AM VOLYA має дві головні мети. Перша — це розповсюдження ідеї унікальності української сучасної моди та культури у Великій Британії.

  Незалежній Україні щойно виповнилося 31 рік — тому наша сучасна культура дуже молода, але вона така самобутня, така смілива, така провокаційна, і саме тому, що вона молода, в неї немає ні обмежень, ні кордонів, а тільки прагнення творити та виражатися,

  — каже Марія.

  Інша мета — це зробити наші бренди доступними для українців, які змушені були переїхати через війну. Під час поп-апу було отримано багато відгуків про те, як приємно прийти і доторкнутися до улюблених брендів, віднести додому частину України.

  Читайте також: Скромність і провокаційність, жіночність і маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY

  Наразі I AM VOLYA функціонує як онлайн-бутік. Унікальність магазину є в тому, що увесь сток зберігається в Лондоні та постійно оновлюється. Сайт пропонує декілька варіантів доставки — від стандартної 3-5 днів по Великобританії до експрес-доставки протягом трьох годин у межах Лондону.

  Як це було: Відкриття фешн-хабу українських брендів у Лондоні-Фото 4

  Як це було: Відкриття фешн-хабу українських брендів у Лондоні-Фото 5
   
  Як це було: Відкриття фешн-хабу українських брендів у Лондоні-Фото 6

  Частина від продажу буде перерахована до фонду SAVE UKRAINE, який заснували друзі Марії. Вони відновлюють будинки та допомагають їжею та речами людям з де-окупованих сіл на Київщині.

  “Коли ми з чоловіком повернулися до Києву у червні та відвідали селища, які постраждали від окупації, то були вражені, як швидко люди об’єднуються, щоб повернути нашу країну в довоєнний стан. Тому дуже важливо підтримувати такі ініціативи”, — вважає Марія.

  Статьи по теме