Закрити
UA
Життя

#STAYATHOME: редакція Marie Claire (частина 2)

Поділись:

Редактори Marie Claire Україна розповідають, як проводять час на карантині. 

 

Вікторія Ваків, шеф-редактр сайту marieclaire.ua

Вікторія Ваків, шеф-редактор сайту marieclaire.ua

 

 

– Як ви проводите час у самоізоляції?

 

 

Робота, робота та ще раз робота. Діджитал передбачає можливість налагодити весь процес у віддаленому форматі, тому відчуття канікул немає. А вихідні у мене, напевно, як і у всіх, відбуваються під серіали, фільми та книги.

 

 

– Який фільм/серіал ви рекомендуєте подивитися на карантині?

 

 

За цей час я переглянула величезну кількість всього, починаючи від гучного «Зараження» до французької комедії. «Наївна людина». З того, що залишило післясмак, однозначно — фільми «Маленька Англія» та «Палаючий», серіали «Агнці божі» та «Фрейд».

 

 

 

 

– Яку книгу варто прочитати на карантині?

 

 

«Той, хто біжить за вітром» Халеда Хоссейні. Це складна література, яка вивертає душу. Буквально. Не пам’ятаю, коли плакала над книгою востаннє, але Хоссейні змусив мене розплакатися три (!) рази. 

 

 

 

 

– Назвіть 5 пісень із плейлиста, які зараз на повторі.

 

 

  1. Sam Fender – Play God
  2. Everyone You Know – Seen It All
  3. Jassie Ware – Spotlight
  4. Yael Naim – She Was A Boy
  5. Pote – Lonely

 

 

– Як краще провести час із собою?

 

 

Згадати, яка у тебе є guilty pleasure, і втілити її в життя, поки що це можливо. 

 

posts-to-db-Фото 3

 

– Як краще провести час із сім’єю?

 

 

Не важливо, чи ми дивимося фільм, готуємо або п’ємо каву на балконі, ми не говоримо про погане. Коли навколо тліють пожежі, кількість заражених коронавірусом зростає в геометричній прогресії, а плани на майбутнє руйнуються, як картковий будиночок, важливо зберігати спокій. 

 

 

– Яку справу ви збираєтесь закінчити на карантині?

 

 

Колега подарувала мені шикарну картину-розмальовку (Оля, дякую!). Це справжній челлендж для мене, але я готова його прийняти!

 

 

 

Катерина Лагутіна, керівник команди з розвитку бренду

Катерина Лагутіна, керівник команди з розвитку бренду

 

 

– Як ви проводите час у самоізоляції?

 

 

Час самоізоляції у мене максимально робочий та активний. І хоч би як прозаїчно звучало, роботи стало набагато велике. Дуже важливо, дотримуватися режиму та змінювати картину того, що відбувається за вікном, у моніторі, у думках.

 

 

– Який фільм/серіал ви рекомендуєте подивитися на карантині?

 

 

Зараз у мене запійний період перегляду картин Тарковського. Першого разу я познайомилася з його творчістю в інституті. Зараз деякі моменти виглядають інакше … гостріше, складніше, яскравіше. Особливо фільм «Соляріс», У якому герої живуть на космічній станції, залишають її тільки в думках та фантазіях. Такий герметичний фільм виходить як все наше життя останній місяць. 

 

 

 

Яку книгу варто прочитати на карантині?

 

 

Я на етапі переосмислення творчості та особистості Толстого. Чим більше в неї поринаю, тим більше розумію, що Лев Миколайович — мій краш. Вважаю його рок-н-рольщиком світової літератури. Пірнути глибше у його творчість мене змусив телеграм-канал Лев Толстой  — дотепний звісток рандомних фраз Толстого. Окрім телерам-каналу, дуже рекомендую прочитати «Світ з погляду Льва Толстого».

 

 

–  Назвіть 5 пісень із плейлиста, які зараз на повторі.

 

 

Весь візіонерський альбом Blonde Френка Оушена.

posts-to-db-Фото 6

 

 

– Як краще провести час із собою?

 

 

У ванній з маскою для обличчя та новим фільмом про великого Марджел. Вийти на прогулянку, дотримуючись безпечної дистанції з цікавим подкастом в навушниках. За безкоштовним онлайн навчанням в одному з найкращих інститутів бізнесу та дизайну у сфері моди. Полімода. Замовити для себе букет квітів Le Narcotique та отримати новий номер Marie Claire у подарунок. 

 

– Як краще провести час із сім’єю?

 

 

За грою у шахи, нарди, міста, за розповідями з минулого та відновленням генеалогічного дерева. 

 

 

– Яку справу ви збираєтесь закінчити на карантині? 

 

 

Розібрати весь масив плівкових фотографій за роками, а також намагатимусь закінчити вивчення творів Баскії.

 

 

Єлизавета Бабець, редактор сайту

Єлизавета Бабець, редактор сайту

 

 

– Як ви проводите час у самоізоляції?

 

 

Більшість свого часу на карантині я проводжу за роботою. Колись давно я думала, що віддалена робота – це мед. Але зараз, усвідомивши реалії, мені дуже хочеться повернутися якнайшвидше в офіс, побачити колег, сісти за робочий стіл і знову поринути в робочу суєту.

 

 

– Який фільм/серіал ви рекомендуєте подивитися на карантині?

 

 

З серіалів – «Чорне дзеркало» та «Ранкове шоу». Якщо перший я переглядаю вже втретє, то другий — тільки почала і вже шалене. Ледве не забула про «Політика» — дуже симпатичний серіал. З фільмів — непідвладна часу класика «Леон» та «Мовчання ягнят».

 

 

 

 

 

– Яку книгу варто прочитати на карантині?

 

 

Зараз читаю “Процес” Кафки. Досить складна книга, як і сам Кафка, тому карантин — чудовий час, щоб її закінчити. Роман про банківського співробітника, який не може протистояти обставинам та мириться з ними. Вкрай символічно в наш час.

 

 

 

 

– Назвіть 5 пісень із плейлиста, які зараз на повторі.

 

 

  1. The Weeknd – “Blinding Lights”
  2. Sting – “Shape of my heart”
  3. Drake – “God`s plan”
  4. Dua Lipa – “Don’t Start Now”
  5. Billie Eilish – “No Time To Die”

 

 

– Як краще провести час із собою?

 

 

Влаштувати домашнє спа та зайнятися доглядом за шкірою. 

 

 

Потрібно мислити позитивно та налаштовувати себе на думку, що карантин колись закінчиться, а час, проведений у самоізоляції, вже ніколи не повернути. Тому зараз, коли у нас дійсно є час на себе (геть усі відмовки!), варто використовувати його на повну. Це стосується і нашої beauty-рутини теж.

 

 

Карантин – чудовий час, щоб використовувати ті продукти, після застосування яких ви не тільки отримаєте шикарний зовнішній вигляд, але й збережіть надовго видимий результат. Таким незамінним помічником для мене стала біоцелюлозна ліфтінг-маска TimeWise Repair від Mary Kay.

 

 

Після першого використання моя шкіра стала помітно свіжішою, а ефект зволоженої м’якої шкіри зберігся протягом 24 годин. Виробники обіцяють, що через два тижні після використання ви отримаєте більш розгладжену та підтягнуту шкіру, а вже через чотири – зморшки та мімічні лінії стануть практичними непомітними. Я в передчутті!

 

 

Такі вражаючі результати від біоцелюлозної маски TimeWise Repair можна отримати через використання передових та інноваційних технологій у лінійці TimeWise Repair.

 

 

posts-to-db-Фото 9

 

 

Активними компонентами в масці виступають екстракт вівсяних висівок, що володіє пом’якшуючими і зволожуючими властивостями, і екстракт орхідеї, що нейтралізує дію вільних радикалів. У складі продукту також знаходиться і гіалуронова кислота, що полюбилася всіма б’ютіголіками за її властивості.

 

 

Ліфтінг-маску радять не тільки застосовувати курсом, а й використовувати як експрес-засіб для догляду за шкірою перед важливими заходами. Якщо враховувати те, наскільки сильно ми чекаємо на закінчення карантину, то останній день самоізоляції можна з легкістю назвати «урочистим заходом».

 

 

У перервах можна заварити зелений чай із мелісою та насолодитися прочитанням улюбленої книги.

 

 

– Як краще провести час із сім’єю?

 

 

Однозначно – кулінарними приготуваннями. Випекти шарлотку, зробити лазінням або зварити томатний крем-суп. Готувати разом – одне задоволення. Особливо, якщо брудний посуд ви теж миєте всією сім’єю.

 

posts-to-db-Фото 10

 

 

– Яку справу ви збираєтесь закінчити на карантині?

 

 

Розібрати гардероб та зайнятися онлайн-шопінгом. Хочеться мислити позитивно та вірити, що влітку ми зможемо дістати свої улюблені лляні сукні, солом’яні капелюхи та вирушити на літній відпочинок.

 

 

Ольга Залізницька, редактор сайту

Ольга Залізницька, редактор сайту

 

 

– Як ви проводите час у самоізоляції?

 

 

Ще до оголошення карантину і переходу на віддалену роботу, я знала, що нудьгуватиму за офісом, хоч би як дивно це звучало. Всі звичні ритуали – походи за кавою, планерки та обговорення робочих планів – складають важливу частину моєї рутини і без них складно. Передбачаю, як після того, що відбувається, ми з колегами підемо на нашу першу спільну каву, обговоримо все-все на світі і увіллємося в звичний ритм. 

 

 

Щоправда, я не вірю, що карантин глобально змінить наші життя і ми цінуватимемо те, що маємо. Можливо, більше часу приділятимемо близьким, але як тільки увійдемо в рутину, все повернеться на круги своя. Ми бігатимемо такими ж замотаними, як білка в колесі, тому поки що намагаюся насолоджуватися моментом і цінувати відірваність від світу. 

 

 

Хоч роботи в період карантину набагато більше, ніж було до, іноді хочеться відволіктися від мирського і тут на допомогу приходять мої улюблені розваги — серіали, фільми та книги. 

 

 

posts-to-db-Фото 12

 

 

 

– Який фільм/серіал ви рекомендуєте подивитися на карантині?

 

 

Звичайно, я не могла пройти повз «Зараження» 2011 року. Не займу нічого говорити, просто подивіться, якщо ще не встигли, і старанно сидіть вдома. Це ж не так складно, ну! Начута про новинку від Netflix «Платформа», але руки поки що не дійшли. З серіалів наполегливо раджу «Неортодоксальну». Думала, мене складно здивувати, але реальна історія дівчини, яка втекла із суворої єврейської громади, змогла це зробити. Подивіться і вкотре переконайтеся, що світ довкола не обмежується власним міхуром. І якщо у нас все гладко, фемінізм начебто процвітає, то навіть у центрі Нью-Йорка у XXI столітті жінка може бути іграшкою в руках чоловіків, своєї сім’ї та застарілих традицій.  

 

 

 

 

Всім друзям продзижчала вуха про «Паперовий дім». Ось де справжні пристрасті, хоч і вигадані! Сценаристи серіалу — королі інтриг, тож вивертати сюжетні лінії можуть лише Генії з великої літери. Ще встигла подивитися «Додому засвітло» про журналістку, яка розкрила вбивство (теж на реальних подіях), «Еліту» про кулуари престижної школи в Іспанії (актори там — насолода для очей!), «Хорошого лікаря», який давно настав час номінувати на який- то «Золотий глобус» або «Еммі» за гру Фредді Хаймора, «Гарних дівчаток» та «Остання людина на Землі». Впевнена, що до кінця карантину список поповниться.  

 

 

– Яку книгу варто прочитати на карантині?

 

 

Книжок встигла прочитати куди менше, напала апатія або «нечитун», як це називають, але скоро повернуся до потоку. Після прямолінійності «1984», що збиває з ніг, Оруелла захотілося чогось більш надихаючого і, сама того не підозрюючи, взяла руки кращу книгу цього року. «Клуб невиправних оптимістів» Жана-Мішеля Генасії – історія про зростання хлопчика на ім’я Мішель Маріні у Франції в період Алжирської війни. Він не ладнає з батьками, як і всі підлітки, тому шукає, куди б себе приткнути. Місцем порятунку виявляється бістро, де збираються інтелектуали-біженці, щоб пограти у шахи. Здавалося б, що може бути нудніше за шахів?! Але, повірте, доля набагато цікавіше керує нами, не гірше, ніж гросмейстери переставляють фігури на дошці.  

 

 

 

 

– Назвіть 5 пісень із плейлиста, які зараз на повторі. 

 

 

Дуже надихає музикант Black Atlass. Дізналася про нього під час інтерв’ю з Андрієм Хайатом і підсіла. З новинок заслухала до дірок пісню про карантин Twenty One Pilots, сподіваюся, вони все-таки дістануться цього року до Atlas Weekend! 

 

 

– Як краще провести час із собою?

 

 

Для мене найкращий відпочинок — нічого не робити, просто лежати, читати книжки та дивитись щось цікаве. На карантині відриваюсь із цим як можу! Звичайно, не обходиться без саморефлексії про роботу, життя до карантину та про те, що буде після, про світ навколо. Відволікаюся від самокопання все тією ж роботою, а у вільний час проводжу б’юті-експерименти. Поки є час використовувати всі маски, що накопичилися, і спробувати нові засоби, треба не втрачати можливість. Обов’язкові ритуали — на початку та в кінці кожного дня проводити хоча б 20-30 хвилин тільки з собою, нанести маску, включити улюблену музику, взяти книгу і робити все повільно, насолоджуючись процесом. 

 

 

Оскільки я маю проблемну шкіру, у період карантину я не припиняю використовувати засоби, які мені підходять. Щоправда, буквально нещодавно через мінливу погоду та міжсезоння шкіра сказала «Я живу своїм життям, прощай!». Довелося екстрено рятувати. Майже всі мої засоби від дерматокосметологічних марок у пошані Eucerin. Кошти цього бренду нещодавно врятували мене від запалень, та й загалом багато продуктів Eucerin, починаючи від делікатного шампуню і закінчуючи гелем для душу, – найкраща знахідка за останні роки. 

 

 

– Як краще провести час із сім’єю?

 

 

Вдень краще не бачитись (посміхається), а ввечері робити щось разом — дивитися фільми, говорити, вечеряти за спільним столом. Коли я працюю, прошу, щоб рідні не траплялися мені під руку і не заважали, але у нас квартира, а не будинок, тому особливо не усамітнишся. Здебільшого всі зайняті своїми справами: хтось готуванням, хтось роботою, хтось відпочинком. 

 

 

З мамою ми часто проводимо час за розмовами та б’юті-процедурами. Наприклад, нагадуємо один одному, що забули зробити маску, ділимося новими засобами. Буквально перед карантином зробили велике замовлення будь-якого добра і потроху тестуємо. Мені дуже сподобався зволожуючий гель-бустер Hyaluron-Filler. Він невагомий і легко виконує головну функцію — зволоження. Декоративною косметикою ми взагалі не користуємося, даємо шкірі відпочити. Я й забула як це чудово – ходити без тонального крему. 

 

 

posts-to-db-Фото 14

 

Ультралегкий зволожуючий гель-бустер Hyaluron-Filler, Eucerin

 

 

– Яку справу ви збираєтесь закінчити на карантині?

 

 

Єдине, що я так і не встигла на карантині, то це зайнятися спортом. Чесно зізнаюся, жодного присідання та віджимання не зробила. Але я не звинувачую себе, а проводжу час із близькими, тішуся, що на період карантину поїхала до батьків, а не залишилася одна в квартирі, старанно працюю і так само мало сплю.