UA
RU

11-й «Книжковий Арсенал» в Києві: оголошено дати і формат фестивалю

Попри воєнний стан, його виклики та обмеження, в Києві відбудеться 11-й «Книжковий Арсенал». Фестиваль триватиме з 22 до 25 червня і пройде у Мистецькому арсеналі.

11-й "Книжковий Арсенал" в Києві дати

Фестиваль об’єднає книжкову, літературну й мистецьку сцени. Структура «Книжкового Арсеналу» залишиться незмінною. Як зазвичай, тут буде програмна частина та книжковий ярмарок з тематичними секціями.

Цього року ярмарок оганізують в інший спосіб. Через нерівну роботу видавництв внаслідок війни, продавати книжки будуть не видавництва, а локальні київські книгарні. Книгарня «Сенс» представить секцію «Нонфікшн», книгарня «Книжковий Лев» — секцію «Художня література», книгарня «Закапелок» — секції «Дитяча література», «Комікси та графічні романи». Оператором секції «Арткнига» стане Довженко-Центр.

11-й "Книжковий Арсенал" в Києві дати

На «Книжковому Арсеналі» буде представлена добірка видань, створених ветеранами війни, учасниками бойових дій, членами їхніх сімей, а також книги про війну, видані після 2014 року.

Над програмною частиною фестивалю працюватимуть запрошені куратори. Заплановано близько 50 подій, включно з літературними, професійними і дитячими заходами. Програма відбуватиметься на трьох сценах. Для безпеки учасників ярмарку та програми подій у Мистецькому арсеналі облаштували укриття. 

11-й "Книжковий Арсенал" в Києві дати

«Книжковий Арсенал» проходить з 2011 року. За цей час він став однією з найбільш впливових літературно-мистецьких подій Східної Європи. У 2019 році отримав звання «Найкращий літературний фестиваль світу».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Книжковий Арсенал

Читайте також: КНИГИ, ЩО НАДИХАЮТЬ: ІСТОРІЇ СИЛЬНИХ ЖІНОК

 

Статьи по теме