UA
RU

114 показів у 11 областях України і столиці: як пройшов восьмий вікенд національного туру «Кіно заради перемоги»

Із 19 до 25 вересня в межах Національного туру «Кіно заради Перемоги!» відбулося 114 кінопоказів у 11 областях України та місті Києві: Житомирській, Рівненській, Харківській, Закарпатській, Чернівецькій, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Черкаській, Київській та Вінницькій. 

А всього за період туру з 6 серпня до 25 вересня відбулося 309 кінопоказів у 13 областях України та місті Київ. 

114 показів у 11 областях України і столиці: як пройшов восьмий вікенд національного туру «Кіно заради перемоги»-Фото 1

З 22 вересня до Туру приєдналась мережа кінотеатрів «Київкінофільм» (7 кінотеатрів). Один з перших показів в мережі відбувся у київському кінотеатрі «Ліра», на котрому команда стрічки презентувала місцевій громаді своє нове кіно “Вітер зі Сходу”. Серед групи творців були присутні Ада Роговцева, режисерка-постановниця Катерина Степанкова, продюсер Богдан Жданов, актор Олександр Кришталь, сценаристка Віолета Кіртока, художник-реквізитор Сложинський Ярослав, військовий консультант Богдан Максименко та режисер монтажу Михайло Кравченко. 

В межах Туру у Київській області 25 вересня знов відбувся допрем’єрний показ, як особливий знак поваги від вітчизняних кінематографістів до українських військових, які стали першими глядачами, котрі побачили новий український фільм Володимира Харченка-Куликовського «Обмін». Це військова драма про історію двох сімей, стосунки батьків та дітей на тлі російського вторгнення в Україну.

Читайте також: Евакуйовані театри Маріуполя та Харкова дали вистави на фестивалі в Кропивницькому

Після ексклюзивного перегляду стрічки гвардійці поспілкуватись зі  знімальною групою та поділились своїми враженнями. Серед гостей події були присутні продюсер фільму Євген Дяченко та оператор-постановник Сергій Борденюк, які презентували глядачам своє кіно. 

Так прокоментував перегляд фільму один із солдатів:

Подібна презентація кінострічок — це не тільки хороша нагода для культурного збагачення військовослужбовців нашої країни, а й можливість посилити свій патріотизм та бойовий дух. Адже в реаліях війни ми розуміємо, що ворог, якого ми бачили на екрані, та ворог, проти якого ми зараз боронимо нашу державу, — ідентичні за своєю підступністю. Тому в авторів стрічки дуже добре вийшло передати атмосферу та настрій війни.

У Командуванні бригади висловили слова вдячності кінодіячам за культурне збагачення та зміцнення мотивації особового складу Нацгвардії.

Статьи по теме