UA
RU

15-й Одеський міжнародний кінофестиваль пройде у Києві

Редагувати переклад

Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться 12-20 липня 2024 року у Києві. Наразі розпочато прийом фільмів на участь у конкурсних програмах.

15-й Одеський міжнародний кінофестиваль пройде у Києві-Фото 1

Оргкомітет Одеського міжнародного кінофестивалю оголосив дату і місце проведення. 15-й ОМКФ відбудеться 12-20 липня 2024 року у Києві. Наразі розпочався прийом фільмів на участь у конкурсних програмах.

До участі в Національній конкурсній програмі допускаються ігрові, неігрові, анімаційні та експериментальні повнометражні українські фільми всіх жанрів. Їхне виробництво має бути завершено у 2023 або 2024 роках. Переможці Національного конкурсу визначаються в двох номінаціях. Це «Найкращий український повнометражний ігровий фільм» та «Найкращий український повнометражний документальний фільм».
 
До участі у Міжнародній європейській конкурсній програмі допускаються ігрові, неігрові, анімаційні та експериментальні повнометражні європейські фільми всіх жанрів, виробництво яких було завершено у 2023 або 2024 роках. Переможець Міжнародного європейського конкурсу визначається у номінації «Найкращий європейський повнометражний фільм». Фільми, подані для участі в конкурсних програмах, також можуть бути відібрані для участі в позаконкурсних програмах Кінофестивалю.
 
Прийом заявок до Національної та Міжнародної конкурсних програм завершиться 1 травня 2024 року.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Одеський міжнародний кінофестиваль 

Читайте також: SMALL TALK: ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР «МОЛОДОСТІ» АНДРІЙ ХАЛПАХЧІ ПРО КІНОФЕСТИВАЛЬ ТА ФІЛЬМИ, ЯКІ ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ

Статьи по теме