Марк Біттерман, автор книги SALTED: A MANIFESTO ON THE WORLD’S MOST ESSENTIAL MINERAL, WITH RECIPES, не з чуток знає про те, якою різною і дорогою може бути сіль, так як багато років він спеціалізувався на її підборі для портлендського гастрономічного бути. Його описам 80 видів солі та їх кулінарного застосування можна довіряти – на сьогодні це найбільш свіже та повне видання на цю тему, що дає можливість краще розібратися у тренді. Катерина Лучина обрала п’ять основних, на її думку, видів, які варто тримати на кухні.
Основу колекції може скласти натуральна сіль – універсальна французька. квітка солі, її великі м’які пластівці прекрасні як для основних страв, так і для десертів: карамелі або шоколаду вона надає особливого шарму.
Чорна сіль з Індії або з Гаїті теж може стати в нагоді – вона посилює димний смак м’ясних та рибних страв.
Рожева перуанська, або гімалайська, сіль – Найчистіша з наявних у природі і містить цілий коктейль корисних мінералів, є фаворитом вегетаріанців та прихильників здорового способу життя.
Читайте також: Що таке тимчасове вегетаріанство?
З ароматизованих варто купити ніжну селери сіль – Вона тонко грає в салатах і дуже приємно облагороджує коктейлі: нею, наприклад, варто прикрашати обідки келихів для домашньої “Маргарити”.
Сіль із ароматом ванілі ідеальна для морепродуктів, а трюфельна перетворить звичайні яйця на кулінарний шедевр.