UA
RU

Small Talk: Катя Сільченко, дизайнерка

Редагувати переклад
«Я завжди мріяла про створення весільної колекції», — ділиться Катя Сільченко. Про подробиці весільної колекції, яка з'явилася в колаборації the COAT by Katya Silchenko з найбільшим українським брендом весільних суконь WONÁ вона розповіла Marie Claire.

Катя Сильченко 2

Катю, колекція неймовірна! В пресрелізі ви зазначили, що вона є на 100% відображенням вас. Яке з fashion-рішень колекції ви вважаєте справжньою знахідкою

Дякую, дуже приємно! Особливість цієї колекції в тому, що абсолютно всі речі між собою поєднуються. Я впевнена, що речі повинні стати вірними друзями в гардеробі, а не пилитися в шафі. Моя весільна сукня була неймовірною, але її важко зберігати, тому що вона займає багато місця. Саме тому ця колекція про багатофункціональність, яка межує з sustainability.

У головній ролі кампейну ви знялися на тлі Нью-Йорку. Ви зазначили, що обрали місто саме через впізнавані за романтичними фільмами місця. Поділіться з нами вашим кіногідом Нью-Йорком?

Звичайно, я могла б розповісти про Одрі Хепберн, одягнену Юбером де Живанши, про Мерилін Монро, яка повинна була зіграти головну роль замість неї в «Сніданку у Тіффані», але стала головною героїнею в фільмі великого Біллі Вайлдера «Сверблячка сьомого року», де її сукня канонічно злітає над вентиляційною сіткою нью-йоркського метро. Я могла би довго розповідати про фільми Вуді Аллена, який оспівує улюблене місто, розповісти про фільм «Запах жінки» або «Коли Гаррі зустрів Саллі». Звичайно ж, у голові кожної дівчини місто, яке ніколи не спить, асоціюється з серіалом «Sex and the city», але я розповім трохи про інше.

Ми робили кадри біля публічної бібліотеки, де Керрі збиралася вийти заміж, на П’ятій авеню, недалеко від Тіффані, у Центральному парку та в Брукліні з класичним видом на Мангеттен.

Я створила цю колекцію для жінок, які відрізняються від загальноприйнятих стандартів та трохи сміливіші банального весільного протоколу. Для тих, хто цінує свою індивідуальність, стиль, хто не піддається впливу громадської думки. Я вам дуже раджу подивитися «Нью-Йорк, я люблю тебе», аби не боятися залишатися собою в образах, які так пасують моєму улюбленому місту.

Катя Сильченко дизайнер

Катя Сильченко свадьба

Катя Сильченко

  

Катя Сильченко свдебная коллекция

Катя Сильченко 4

Катя Сильченко 3
 

Яка ваша улюблена деталь одягу цієї колекції?

Дуже складно обрати фаворита. Усім дуже полюбився топ з бантом, який можна носити як із джинсами, так і з пишною спідницею, він завжди виглядає чарівно. До речі, я якраз розкрила цю тему в нашій відеоінструкції. А ще кейп! Я чітко розумію, що мати такий кейп у своєму гардеробі, означає відчувати себе справжньою леді. Я б не хотіла обирати, я б купила собі все!

У мене виникла пряма асоціація з героїнею «Секс і місто». Хто ваша улюблена кіно наречена, а кого можливо ви б хотіли бачити в якості нареченої?

Так, цей серіал, а точніше його головні героїні, дійсно стали частково моїм натхненням. Знаєте, ми навіть назвали на їхню честь деякі вироби з колаборації. Мій найулюбленіший момент — Кері в чорному фраку.

Розумієте, якоїсь певної нареченої немає. Кожна жінка, яка приходить до мене в шоурум, особлива: бізнес-леді, прекрасна мама, талановита й неповторна. Хочу, щоб вони були головними героїнями, а я допоможу їм підкреслити найкраще.

Катя Сильченко 5

Катя Сильченко 7

Катя Сильченко 6

Катя Сильченко 10

Катя Сильченко 8

Катя Сильченко 11

Читайте також: #BOOKSHELFY: ПИТЕР КАРДОНА, ФОТОГРАФ И FASHION-ДИРЕКТОР MARIE CLAIRE 

 Яка ваша головна порада нареченим?

У логотипі колаборації є яскраве червоне серце, в яке я заклала певний сенс. Ця колекція про справжнє кохання. Якщо ви вирішили вийти заміж, нехай це буде по великому і неземному коханню, а не по розрахунку.

Катя Сильченко 9

Катя Сильченко 12

Катя Сильченко 13

Катя Сильченко 15

Катя Сильченко 14

Катя Сильченко свадебное платье

Фото надала прес-служба

Читайте також: БАНК-РОК: ІСТОРІЯ УСПІХУ MONOBANK

Статьи по теме