UA
RU

Про що жінка мовчить: співачка KOLA

Редагувати переклад
Трек "Чи разом?" співачки KOLA поки що залишається головним хітом літа в українських чартах і YouTube (понад 800 тисяч переглядів кліпу за тиждень). Ексучасниця «Голосу країни» Анастасія Прудіус відповіла на запитання рубрики Marie Claire Ukraine.

KOLA 2

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Ми маємо кричати про те, що в нашій країні триває війна! Це страшна, жахлива війна! Сьогодні кожен українець має бути рупором, розповідати про нашу біду всюди, де тільки це можливо, а також допомагати всім, чим він тільки може! Ми маємо закінчити все це нашою перемогою, ми всі дуже сильні і мусимо триматись, але ми не маємо звикати до цього жахіття! На мою думку, не варто взагалі слухати російські пісні, не варто казати – ми за мир, бо в нас і так був цей мир, який вони в нас забрали, не варто показувати своє щасливе життя, як вже хтось почав, ну бо дуже багато наших людей не мають змоги сьогодні навіть просто спокійно прогулятись парком… це особисто моя думка.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

З мамою. З подругою Поліною. Зараз весь біль написаний в очах, і можна взагалі не розмовляти. Сама я намагаюсь не мовчати, бо так мені стає погано, тому постійно роблю шось. До війни я любила мовчати зі своїм чоловіком, просто лежати та бути щасливим від того, що кохана людина поруч.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Не пам’ятаю такого. Зараз ні одного, ні іншого, я просто живу, приймаю все, намагаюсь бути корисною.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Найкрасивіша річ – це щирість, це бути собою! Стосовно одягу, сьогодні для мене це просто спосіб не ходити голою. Але є дві, які для мене стали талісманами, і я завжди ношу їх із собою – це обручка від чоловіка та маленький прапорець на моєму рюкзаку.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Я вважаю, що я їм вже володію, це мій голос, який подарували мені при народженні. Якщо про якусь суперсилу йде мова, тоді – вміти зробити так, шоб людям не було боляче, вберегти їх від страждань.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Я маленька сиджу в саду у бабусі, там прохолодно і дуже затишно… чую, як гуси кричать та порося їсть, чую як дерева шелестять, а я сиджу і їм аґрус… мабуть, ось цей спогад.

KOLA

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасним чоловікам личить хоробрість, сміливість та боротьба за правду, коли чоловік не боїться сказати все так, як є будь-кому – це сила! Сьогодні сучасних жінок, як на мене, не прикрашає бажання бути кимось, а не собою, та не прикрашає слабкість.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Я – просекко! Тому що я легка, свіжа та неспокійна. (Сміється.)

До якої поради мами ви не дослухалися, і зараз жалкуєте про це?

Я завжди дуже прислухаюсь до мами, але всеодно роблю так, як відчуваю. Та в нас дуже часто збігається те, що вона каже, і те, що я думаю. Не жалкую ні про що.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Я не люблю дуже красивих чоловіків. Не знаю чому, просто для мене це не головне. А ось красиву душу – я дуже люблю і поважаю. У своєму чоловікові я люблю все, для мене це ідеал зовнішності. Щодо відомих людей – мені ніколи не подобався Зак Ефрон, а ось Хав’єр Бардем – дуже. (Усміхається.)

Чим пахне щастя?

О таааккк! Воно дуже пахне. Це суміш санталових нот, красивої класичної музики, запах книжок та погляд закоханих очей… це ніби щось свіже, таке легке і, коли воно є в тобі, твої тіло і душа починають випромінюватисвітло.

Фото надала пресслужба

Читайте також: SMALL TALK: КАТЕРИНА ОСАДЧА ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛУ «ПОШУК ЗНИКЛИХ»


Lucy doll seker
Italyada samanlıkta erotik
Daisy lynne hintli yasli
sikişen yaşlı dul karılar
Azgın imam hatipli kızlar sınıfta
ılk kez bosalan kız
Sex makinesi abanoz pornosu

Статьи по теме