UA
RU

О чем молчит женщина: Анна Трінчер, співачка

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Вважаю, що не варто говорити про ті речі, в яких ти є некомпетентним (-тною). Якщо ти публічно піднімаєш якісь теми, то маєш бути абсолютно впевненим у власних словах, знаннях, джерелах, з яких ти їх почерпнув. Мовчати ж не можна про те, що тебе “зачіпає”. Коли ти інфлюенсер і в тебе є хоча б відносний вплив на публіку, ти зобов’язаний розкривати теми, “гарячі” для суспільства і небайдужі тобі як людині. Тобто, те, що допоможе твоєму глядачеві зрозуміти: це нормально — бути не таким, як усі, або таким, як прийнято бачити в Instagram.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Мовчати затишно, коли між вами є певний ментальний зв’язок. Із такими людьми для приємного проведення часу тобі зовсім не обов’язково активно емоціонувати! (Посміхається.) Вам просто добре разом. Мені, наприклад, завжди приємно помовчати зі своїм хлопцем. Нам не обов’язково багато говорити, аби розуміти та відчувати одне одного.

О чем молчит женщина: Анна Трінчер, співачка-Фото 1

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Мене часто критикували в дитинстві. Тому, будучи вже дівчиною, я намагаюся по-максимуму компенсувати недолік похвали. Близькі це знають — і тому не скупляться на компліменти. Тон їм у цьому задаю я сама. Якщо говорити про самокритику, то бувають спірні робочі моменти. Як мегатворча людина, я частенько про щось забуваю — і крутіше за мене саму з “пістонами” за це в мій бік ніхто не впорається. Я дуже вимоглива до самої себе! Звідси — висока “планка” для оточуючих.  

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Це любов! Не впевнена, правда, що її можна назвати річчю… Але це найкрасивіше і найідеальніше з того, що існує на Землі! Вона змушує посміхатися, завжди надихає… Загалом — головна рушійна сила! Допоки любов жива, будемо існувати й усі ми.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти? (Чому?)

Хотіла би глибоко розбиратися у психології людини. Знати теорію може кожен… А от застосовувати її на практиці в будь-яких ситуаціях — то вже зовсім інший внутрішній левел. Мрію вміти справлятися з власними переживаннями та розуміти, які “механізми” спрацьовують в інших: аби й не образити нікого, й відстояти власні кордони.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, що б це було?

Це, напевно, спогад із безтурботного дитинства. Ми з батьками поїхали до Фінляндії покататися на лижах — ну, і завітали в гості до самого Йоулупуккі! Записалися на аудієнцію; нас зустріли його ельфи, ми разом розводили багаття та смажили сосиски! Потім вже із самим Йоулупуккі та його дружиною сміялися та пекли печиво. Це було незабутньо та справді чарівно!

О чем молчит женщина: Анна Трінчер, співачка-Фото 2

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Чоловікам дуже личать такі якості, як вихованість, аристократичність, гарне почуття гумору (це важливий показник розуму). Жінок явно не прикрашають некультурність, недисциплінованість, хабальство, нетактовність і грубість.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм / коктейлем. Ви який? (Чому?)

Я чесно пробувала з коктейлів хіба що апероль! (Посміхається.) А з алкоголю в принципі — вина тихі та ігристі. Все інше мені не до вподоби навіть за запахом! Думаю, я саме ігристе вино. Напівсолодке, смачне, але в цьому і полягає його певна підступність: в якийсь момент просто не помітиш, як сп’янієш. У приємному сенсі цього слова!

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Мама дає мені багато порад. Вона завжди виявляється права — ну, а я завжди це розумію з плином часу… Сталося так, що я закохалася в дорослого чоловіка. На третьому тижні нашого знайомства я переїхала до нього жити. Це були абсолютно аб’юзивні стосунки, до яких я виявилася не готовою… Мама мене дуже спокійно питала: “Що ти робиш? Отямся!”. І жодного разу не підняла на мене голос, розуміючи, що я, допоки не зроблю власну помилку, не зупинюся.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Мені важко судити про людину виключно за зовнішніми даними. Часто буває так, що її голос, манера та вміння говорити роблять навіть найжорсткіші риси обличчя м’якшими й теплішими. Тому за “скріншотами” реальності висновків ніколи не роблю. Навіть якщо мова йде про селебрітіз. 

Читайте також: О чем молчит женщина: Маша Виноградова, ведущая

Чим пахне щастя?

Щастя “пахне” гармонією! Це коли в кожній сфері твого життя все йде згідно твоєму внутрішньому плану. Ти впевнений у всіх рухах, у власному тілі, в тому, в якій воно формі; тобі легко наодинці з самим собою і з близькими людьми. Щастя для мене — це безпосередній синонім гармонії та рівноваги енергій всередині та зовні.

Статьи по теме