UA
RU

Adopt pets of Ukraine – місце, де можна знайти свого чотирилапого друга

Редагувати переклад

Ще одна платформа, де можна знайти пухнастого друга, який загубився або завести собі домашнього улюбленця.

Adopt pets of Ukraine – ініціатива, яку започаткувала компанія Club 4 Paws. Вона відрізняється від інших платформ, які шукають господарів тваринам, тут відбувається справжня співбесіда з бажаючими взяти пухнастого друга.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Adopt pets of Ukraine 🐶🐱 Знайди собі чотирилапого друга (@adoptpets.ukraine)

Як зазначається в соцмережах проекту, кожна тварини має свою невелику анкету, в якій розповідається про неї, а також фото. Це зроблено не лише для того, щоб познайомити майбутніх господарів з улюбленцями, а й допомогти знайти тих, хто загубився.

Зона нашої діяльності — вся Україна, тож у анкеті кожного пухнастика ми вказуємо його місцезнаходження. Майбутні власники самостійно забирають тваринку з її тимчасового місця перебування,

– йдеться в дописі організації.

Також цікавим є те, що майбутніх власників організатори також планують перевіряти. Вони влаштують міні-співбесіду, щоб розуміти, що тварина, яка і так натерпілась за своє життя, потратить в гідні добрі руки. Це гарна ідея, адже зараз багато хто відмовляється від пухнастих друзів, після того, як взяли їх з притулку.

Людей, які беруть до себе чотирилапих, ми називаємо petparents. Перед передачею хвостика в нову сім’ю, ми перевіряємо майбутніх petparent-ів. Необхідно бути готовим до невеликого анкетування та інтерв’ю, адже ми хочемо впевнитись, що віддаємо вихованців у надійні руки,

– пишуть організатори.

Читайте також: Тваринам теж потрібен захист: як допомогти притулкам

Гарна ініціатива, щоб допомогти тваринам знайти нове житло, а людям, які прихистять чотирилапого друга отримати психологічну підтримку.

Статьи по теме