UA
  RU

  Adopt pets of Ukraine – місце, де можна знайти свого чотирилапого друга

  Редагувати переклад

  Ще одна платформа, де можна знайти пухнастого друга, який загубився або завести собі домашнього улюбленця.


  Adopt pets of Ukraine – ініціатива, яку започаткувала компанія Club 4 Paws. Вона відрізняється від інших платформ, які шукають господарів тваринам, тут відбувається справжня співбесіда з бажаючими взяти пухнастого друга.

   
   
   
   
   
  Посмотреть эту публикацию в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публикация от Adopt pets of Ukraine 🐶🐱 Знайди собі чотирилапого друга (@adoptpets.ukraine)


  Як зазначається в соцмережах проекту, кожна тварини має свою невелику анкету, в якій розповідається про неї, а також фото. Це зроблено не лише для того, щоб познайомити майбутніх господарів з улюбленцями, а й допомогти знайти тих, хто загубився.

  Зона нашої діяльності — вся Україна, тож у анкеті кожного пухнастика ми вказуємо його місцезнаходження. Майбутні власники самостійно забирають тваринку з її тимчасового місця перебування,


  – йдеться в дописі організації.

  Також цікавим є те, що майбутніх власників організатори також планують перевіряти. Вони влаштують міні-співбесіду, щоб розуміти, що тварина, яка і так натерпілась за своє життя, потратить в гідні добрі руки. Це гарна ідея, адже зараз багато хто відмовляється від пухнастих друзів, після того, як взяли їх з притулку.

  Людей, які беруть до себе чотирилапих, ми називаємо petparents. Перед передачею хвостика в нову сім’ю, ми перевіряємо майбутніх petparent-ів. Необхідно бути готовим до невеликого анкетування та інтерв’ю, адже ми хочемо впевнитись, що віддаємо вихованців у надійні руки,  – пишуть організатори.

  Читайте також: Тваринам теж потрібен захист: як допомогти притулкам


  Гарна ініціатива, щоб допомогти тваринам знайти нове житло, а людям, які прихистять чотирилапого друга отримати психологічну підтримку.

  Статьи по теме