Про що жінка мовчить: реперка alyona alyona

Редагувати переклад
Відверта та непередбачувана — такою alyona alyona ми знаємо за текстами її пісень, і саме такою вона постала в інтерв'ю. Про дитинство, стосунки з батьками і щастя ми поговорили зі співачкою для Marie Claire.

Про що жінка мовчить: реперка alyona alyona-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможливо мовчати?

Як на мене, не варто говорити про те, хто модно одягається, а хто не модно. Хто модно фарбується, хто не модно. Ось таке поняття моди зараз не на часі. І це я зараз кажу не про мистецтво, не про високу моду. Тому що такий осуд людей, коли іде війна і не у всіх є фінанси, не всі мають змогу повноцінно доглядати за собою, коли хочеться одягатися якомога практичніше і жити це життя допомагаючи, мода не зовсім на часі. 

Мовчати не можна про злочини. Незалежно від того, що в Україні зараз війна, відбувається ще й багато злочинів. Наприклад, насилля в сім’ях. Злочини по відношенню до тварин, насилля над тваринами. Крадіжки та ґвалтування. Про це ніколи не можна мовчати!

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Останній раз приємно мені мовчалося з мамою. Я не дуже часто бачу батьків. Вийшло так, що батько був чи на роботі, чи пішов по справах. І ми з мамою говорили про все: про знайомих, про те, що відбувається, у кого і як. Про події, які відбувались поки ми не бачились. І потім ми замовкли. І це таке приємне мовчання. Я лежу на ліжку, мама сидить в’яже, і ми просто мовчимо. Кожен в голові аналізує отриману інформацію, і так ми можемо декілька хвилин помовчати. І потім: «О!», хтось щось згадав і знову розмова. Ось для мене це приємне мовчання.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Так історично склалось, що мене виховали в сім’ї, де не дуже прийнято було хвалити. Тому я не вмію оцінювати свої здобутки, які б вони не були. Я майже себе не хвалю, ну майже. Напевно, за творчість, благодійність, соціальну діяльність взагалі ніколи. Я можу себе похвалити за все, що пов’язано з їжею. Що я змогла відмовитись від їжі, змогла не переїсти. За такі штуки кажу собі: «Альона, ти молодець». Так виходить не завжди, але це правда.

Останнє, за що я себе сварила, це за якусь бездіяльність. Я себе часто сварю, коли немає сил, коли я повністю змучена, знесилена і мені потрібне відновлення. І я лягаю відпочити і думаю: «А от інші в цей час працюють, а ти не працюєш!». І через це я майже не відпочиваю. Навіть в той день, коли я відпочиваю, я дуже себе за це сварю.

Про що жінка мовчить: реперка alyona alyona-Фото 2

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Перше, що спало на думку, це знаєте є така трава злакова, якою прикрашають арки весільні, або її просто ставлять у вази. Вона суха і може стояти дуже довго. Вона росте із землі, і зазвичай я не можу пройти повз і не доторкнутись до неї. Вона, напевно, переносить мене у дитинство, де ставок і очерет пухнастий. Це так прекрасно, вона така гарна ця трава. Злакова культура, але вона дуже м’яка, гарно себе поводить, коли вітер, і така нещасна, коли дощ.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти? 

Я хочу мати таку супер силу, щоб торкатися людей і в їхньому серці селилась любов. Я це кажу про найзліших людей. Якби можна було одним дотиком змінювати їх, щоб вони відчували любов, і тоді переставали бути агресивними, переставали заздрити, хейтити, жити чужими перемогами. Мені б хотілось мати такий талант та силу.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, що б це було?

Єдиний спогад — це масове сімейне застілля. Щоб у цьому спогаді було багато родичів, близьких та рідних. І не момент, коли всі сідають їсти, а коли вже всі поїли і балакають. Сміються, розповідають життєві історії, йде обговорення, а ми дітьми бігаємо довкола. Мені здається, такий спогад завжди дарував би тепло і усвідомлення того, що ти не один.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасним чоловікам личить бути собою. Жінкам не личить одягання масок та приміряння чужих амплуа та ролей. Я за те, аби всі залишалися собою та людьми у будь-якій ситуації.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм / коктейлем. Ви який? 

Я була б якимось Блюкурасао (сміється). Тому що він такого гарного блакитного кольору, він смачний, і мені він подобається. Його ніколи не п’ють чистим, завжди він десь, він в чомусь, де багато інгредієнтів, це все про мене. Він не дуже терпкий, він не дуже алкоголемісткий, такий легкий. Але від нього весело, як і завжди зі мною (сміється).

Про що жінка мовчить: реперка alyona alyona-Фото 3

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

У мене немає такої поради. Зазвичай я дослухалася до її порад. Також моя мама дуже мудра, і вона нічого такого не казала мені, щоб йшло в перекір чомусь. Мої батьки дозволяли мені жити життя і здобувати досвід. Саме тому зараз я є така як є. А ще багато маминих порад попереду. У моєму житті ще багато етапів, які ще не прийшли, і я прийду за порадами до мами.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Зовнішність це така суб’єктивна штука. Якщо говорити про акторів, то я більше люблю те, як актори десь грають. Я, напевно, не в праві про таке судити. Ну, от Джим Керрі, його ніколи не вважали секс-символом, а він такий прикольний. Це не мій типаж чоловіка, але, коли ти вішаєш на себе амплуа коміка, то, напевно, на тебе не дивляться вже як на супер красеня. Усі визнані красені були в дитинстві на обкладинках журналів, це актори, які грали в екшенах та бойовиках, але я ніколи не дивилась на них як щось таке “вау”. Але знову ж таки, це все дуже суб’єктивно.

Чим пахне щастя?

Війна показала, що щастя пахне хлібом. Хлібом який є, ти можеш його не їсти, але ти знаєш, що він є.

Статьи по теме