ATLAS UNITED 2024: найбільший музичний фестиваль країни повертається та збирає 100 млн грн для ЗСУ 

Благодійний ATLAS UNITED 2024 об'єднає тисячі меломанів на території Blockbuster Mall з 12 по 14 липня. На глядачів чекатимуть виступи понад 70 українських артистів: «БУМБОКС», АРТЕМ ПИВОВАРОВ, «ЖАДАН І СОБАКИ», «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ», DANTES, «КУРГАН & AGREGAT», «ДРУГА РІКА», LATEXFAUNA, MELOVIN, VERKA SERDUCHKA & BAND з ексклюзивною премʼєрою україномовної програми та інші. Мета фестивалю — зібрати щонайменше 100 мільйонів гривень для підтримки сил оборони.

ATLAS UNITED 2024: найбільший музичний фестиваль країни повертається та збирає 100 млн грн для ЗСУ -Фото 1

Частина коштів буде направлена на придбання роботизованих платформ через UNITED24, інша — на забезпечення Збройних сил України дронами, зокрема на харківському напрямку, спільно з партнерами фестивалю. Цього року квитки будуть ексклюзивно продаватися через застосунок monobank. 15% з вартості кожного квитка на ATLAS UNITED 2024 перераховуватимуть на збір

ATLAS UNITED 2024 також підтримають світові артисти, імена яких поки що тримаються в таємниці. Вперше після початку повномасштабного вторгнення вони виступлять з ексклюзивними концертами у рамках фестивалю. 

Частиною програми стануть виступи зірок «підпільних стендапів», серед них: Василь Байдак, Настя Зухвала, Свят Загайкевич, Сергій Чирков, Світлана Немонежина, Женя Коротков та багато інших. 

Побачити наживо виступи улюблених артистів можна буде на шести сценах: дві розташовані просто неба на паркінгу Blockbuster Mall, ще одна — у підземному паркінгу і три додаткові — всередині самого ТРЦ. 

Старі квитки на фестивалі, які мали відбутися в минулі роки, але через повномасштабне вторгнення були перенесені, будуть дійсні на ATLAS UNITED 2024. Крім того, музичний фестиваль зможуть відвідати безоплатно 6000 осіб з інвалідністю — для них побудують спеціальний сектор з подіумом. 

Для гарантування безпеки відвідувачів під час проведення фестивалю на локації працюватиме найбільше в країні укриття, сертифіковане ДСНС, яке у разі оголошення повітряної тривоги зможе вмістити всіх гостей події.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: АРТИСТКА ETOLUBOV 

Статьи по теме