Про що жінка мовчить: артистка ETOLUBOV

Українська артистка ETOLUBOV та зірка арабського шоубізнесу Рамі Сабрі презентували оновлену версію пісні під назвою Attraction. Про музику, любов і не тільки співачка розповіла в інтерв'ю Marie Claire.  

Про що жінка мовчить: артистка ETOLUBOV-Фото 1

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

З мамою так завжди. Ми розуміємо одна одну без слів.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили? 

Нещодавно в мене був концерт в Єгипті. Понад 2000 людей, неймовірна локація (сцену було встановлено прямо на фоні пірамід) та дуже високі очікування аудиторії. Пісні ETOLUBOV зараз популярні в MENA регіоні та особливо у Єгипті. Тому до виступу я багато хвилювалась. Ми ретельно готувались з командою в Києві. Під час репетицій бувають речі, які в мене виходять не одразу і я можу себе посварити. Я вибаглива до себе і живу з почуттям, що завжди є моя краща версія. Але коли щось вдається і ти береш нову планку, то треба також вміти іноді себе похвалити. Чи хоча б дозволити це зробити іншим людям. Бо вміти приймати компліменти – це справжнє мистецтво. Я вчуся (усміхається).

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Можливо, це прозвучить надто банально, але в світі немає нічого прекраснішого за добре серце. 

Яким талантом вам би хотілось володіти?

Великий природній талант – це не дарунок, а випробування. Коли тобі щось легко дається, то це розбещує. Ти забуваєш, що талант сам по собі майже нічого не значить. Майстерність приходить тільки в поєднанні таланту, важкої праці та наполегливості. Мені подобається мій шлях, незважаючи на всі випробування. Нічого з того, що я вмію на сцені, в студії чи в тому, як я керую проєктом, не давалось мені легко. Але від того починаєш більше цінувати власний прогрес. 

Про що жінка мовчить: артистка ETOLUBOV-Фото 2

Якби ви могли залишити тільки один спогад, що б це було?  

Це був би мій останній Новий Рік з татом. На жаль, на початку 2022 року його не стало. 

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок? 

Я розділяю сучасні ідеї гендерної рівності і думаю, що всі ми маємо поступово вчитись тому, аби мати до чоловіків та жінок абсолютно однакові очікування та вимоги в суспільстві. Я загалом дуже ціную в людях відповідальність. Не тільки в роботі, а й в дружбі чи відносинах. Відповідальність – це відповідність дій словам. А дії людини найкраще кажуть самі за себе. 

Якби вам довелось порівняти себе із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Я зовсім не вживаю алкоголь, тому я би порівняла себе хіба що з мінеральною водою. Але на моєму дебютному альбомі є пісня під назвою «Куба». Вона запальна та пристрасна, тому дуже подобається людям. І я не проти, якщо хтось буде асоціювати мене саме з Cuba libre. 

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це? 

Мабуть, немає такого. Ми багато спілкуємось з мамою і маємо доволі відверті стосунки. Ми можемо поговорити із мамою, як кращі подруги. Так було з дитинства, і я завжди уважно ставилася до її порад. 

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалась вам перебільшеною? І навпаки, хто із чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим? 

У мене в цілому дуже специфічні смаки. Я вважаю, що розум та інтелект – це взагалі найпривабливіше, що може бути в чоловікові. Якщо визнанні красені визнанні саме за їхню красу – нехай! На то є своя аудиторія. А ще я вірю в те, що вчинки людини та її думки лишають відображення на її обличчі чи навіть тілі. Те, що в нас всередині з часом впливає й на нашу зовнішність 100%. Тому, я завжди повертаюся до найголовніших і вічних речей, як великодушність та інтелект. 

Чим пахне щастя?

Щастя пахне домом!

Читайте також: SMALL TALK: РЕЖИСЕРКА ТОНЯ НОЯБРЬОВА ПРО НОВИЙ ФІЛЬМ «ТИ МЕНЕ ЛЮБИШ?» 

Статьи по теме