UA
RU

Більше ніж сукня: важливий меседж від FROLOV у вбранні для «Міс Всесвіт 2022»

Українка Вікторія Апанасенко представила вечірню сукню на "Міс Всесвіт 2022". Її створив відомий дизайнер Іван Фролов. У сукні закладений важливий меседж, а чорний колір і білі кристали були обрані неспроста.
Більше ніж сукня: важливий меседж від FROLOV у вбранні для «Міс Всесвіт 2022»-Фото 1

Фото: instagram/crystal.viktoria

Засновник та креативний директор бренду FROLOV створив для Вікторії неймовірний образ з глибоким підтекстом. Кожен елемент має своє значення. Чорний колір — це символ болю, втрат та важких часів, які зараз доводиться переживати Україні. Також він означає силу та внутрішню рішучість. Вишите блакитно-жовте серце — благодійність. Іван Фролов раніше створив колекцію одягу з такими вишивками. Тоді він з кожного продажу робив внесок у благодійний фонд Єфросиніної. Синьо-жовтий шлейф — кольори свободи народу України. Золоті кристали — символ світла, яке переможе темряву. Також вони означають промінь віри, який випромінюють серця українців.

«Моя сукня — не надто популярного, як для сцени та конкурсу «Міс Всесвіт», кольору — чорного. Це символ болю і втрат, які переживає зараз український народ. Символ війни і жалоби, він показує ціну нашої свободи. Разом з тим ми намагалися показати силу духу моїх людей, який, незважаючи ні на що, продовжує боротьбу за вільне майбутнє. Синьо-жовтий шовковий шлейф — це прапор України, символ незламності та надії, яку випромінюють наші серця. Вишите вручну кристалами жовтого та блакитного кольорів, а також безліччю білих кристалів по всій сукні, як символ вдячності мільярдам людей, які зараз підтримують Україну по всьому світу«, — розповіла Вікторія.

Більше ніж сукня: важливий меседж від FROLOV у вбранні для «Міс Всесвіт 2022»-Фото 2

Більше ніж сукня: важливий меседж від FROLOV у вбранні для «Міс Всесвіт 2022»-Фото 3

Більше ніж сукня: важливий меседж від FROLOV у вбранні для «Міс Всесвіт 2022»-Фото 4

Читайте також: SMALL TALK: ХУДОЖНИЦЯ З КОСТЮМІВ ЛЕСЯ ПАТОКА ПРО СТВОРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО КОСТЮМА ДЛЯ КОНКУРСУ «МІС ВСЕСВІТ»-2022 

Статьи по теме